ثبت گزارش
ثبت گزارش

هموطن گرامی

ضمن خوش‌آمد گوئی به بخش ارتباطات مردمی وب‌سایت پلیس فتا ، ابتدا قسمت پرسش‌های متداول همچنين قسمت‌های اطّلاع‌رسانی و آموزش را مطالعه نمائيد در صورتی‌كه جواب سوالتان را پيدا نكرديد از اين قسمت با توجه به پیام یا گزارش خود فقط فرم مربوطه را انتخاب و ارسال نمائيد. بعلت حجم انبوه پيام‌های واصله به اين پليس، از پاسخگوئی به سوالات تكراری كه جوابشان در قسمت‌های ياد شده می‌باشد، معذوريم. همچنین در صورت امكان شماره تلفن تماس يا ا‌یميل خود را ذكر نمائيد تا درصورت نياز كارشناسان پليس فتا با شما تماس بگيرند. ثبت گزارش در وب‌سایت پلیس فتا به منزله شکایت نبوده و شما می‌بایست برای اعاده حقوق خود به دادسرای محل سکونت خود مراجعه فرمائید.

گزارش ها

گزارش تخلف سایت

در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا تهدید در وب‌سایت‌ها از طریق این گزینه تخلف یا جرم مشهود را به پلیس فتا گزارش نمایید. مثلا طراحی فیشینگ یک درگاه بانکی، فروش اقلام ممنوعه، کلاهبرداری در فروشگاه‌های اینترنتی، هک یا وجود حفره‌های امنیتی در وب سایت و ...

گزارش تخلف ایمیل

در صورت دریافت هرگونه ایمیل مشکوک، تهدید آمیز، جاسوسی، مخرب، بدافزاری و ... از طریق این گزینه آن را به پلیس فتا گزارش نمایید.

گزارش ثبت تخلف بازی

در صورت مشاهده هرگونه موارد مجرمانه، تخلف، نقص، باگ اپلیکیشن‌ها، بازی‌های آنلاین و آفلاین در گوشی‌های تلفن همراه، تلویزیون و تمام گجت‌های هوشمند آنها را از طریق این گزینه به پلیس فتا گزارش نمایید.

انتقادات و پیشنهادها

پلیس فتا آماده پذیرش هرگونه انتقادات و پیشنهادهای سازنده شما کاربران و شهروندان گرامی می‌باشد. انتقادات، پیشنهادها و نظرات ارسالی از جانب شما حتما بررسی شده و در اسرع وقت نسبت به تقویت نقاط مثبت و بهبود کیفیت و بر‌طرف کردن نواقص خدمات پلیس فتا اقدام خواهد شد. بدین منظور از تمامی کاربران درخواست می‌شود نظرات خود را از طریق این گزینه به پلیس فتا گزارش نمایند.

ارتباط با استان های دیگر

برای مشاهده آدرس و اطلاعات تماس دفاتر پلیس فتا در استان ها روی لینک مقابل کلیک کنید.

درخواست ملاقات حضوری

فرم
درخواست ملاقات با
از طرف شخصیت
برای هماهنگی چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟