رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

افزایش سرعت دستگاه‌های قدیمی با 10 ترفند کاربردی

1398-04-09 11:49
تنظیم اندازه قلم

پ

1:01

افزایش سرعت دستگاه‌های قدیمی با 10 ترفند کاربردی

آیا تابه‌حال دقت کرده‌اید در بسیاری از موارد باوجود وسایل جدید و به‌روز در بازار بازهم وسایل و تجهیزات قدیمی می‌توانند برای ما تجدید خاطره کنند؟ در خیلی از مواقع با جایگزین کردن تجهیزات جدید حتماً لازم نیست فنّاوری‌های قدیمی را کنار بگذارید. بسیاری از این وسایل از جمله رایانه‌های نسل گذشته، گوشی‌هایی که شاید نسبت به گوشی‌های امروزی خیلی هوشمند نباشند و تلویزیون‌هایی که سایز کوچک‌تر و پهنای بیشتری دارند حتی اگر قدیمی شده باشند با ترفندهایی به‌خوبی قابل‌استفاده می‌شوند. ترفندهایی که موجب افزایش سرعت عملکرد آن‌ها می‌شود.

در اینجا با روش‌های کاربردی که در مطلب آموزشی امروز پلیس فتا برای شما کاربران عزیز معرفی می‌کنیم می‌توانید کامپیوتر، لپ‌تاپ، گوشی و سایر فنّاوری‌های قدیمی خود سرعت بیشتری دهید و مثل گذشته از آن‌ها استفاده کنید.

 ترفندهای افزایش سرعت دستگاه‌های دیجیتالی  و وسایل الکتریکی قدیمی
همان‌طور که علت کند شدن رایانه و لپ‌تاپ، گوشی و سایر فنّاوری‌ها را در وسایل جدید جستجو می‌کنید در فنّاوری‌های قدیمی هم دقیقاً روی همین علل تمرکز کنید. از هر وسیله‌ای که استفاده می‌کنید تفاوتی نمی‌کند؛ ترفندهای ارائه‌شده در این مقاله آموزشی موجب افزایش سرعت به رایانه، لپ‌تاپ، گوشی و سایر فنّاوری‌های قدیمی خواهد شد.

متن کامل به صورت فایل PDF در دسترس شما کاربران عزیز قرار دارد.

پیوست اندازه
پی دی اف متن1015.32 کیلوبایت 1015.32 کیلوبایت
کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

مطالب آموزشی مرتبط