رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

طبق گفته سامسونگ اوایل هفته آینده مشکل اثرانگشت گوشی‌های این شرکت رفع خواهد شد

1398-08-04 09:32
تنظیم اندازه قلم

پ

1:04

طبق گفته سامسونگ اوایل هفته آینده مشکل اثرانگشت گوشی‌های این شرکت رفع خواهد شد

طبق گفته شرکت سامسونگ این شرکت قصد دارد تا اوایل هفته آینده بسته‌ای اضافی برای حس‌گرهای اثرانگشت در صفحه‌نمایش تلفن‌های خود منتشر کند، پس از انتشار گزارش‌ها مبنی بر اینکه روش امنیتی بیومتریک می‌تواند توسط بعضی محافظ‌های صفحه‌نمایش به‌درستی کار نکند.

طبق گفته سامسونگ، این به‌روزرسانی به برخی از صفحه‌نمایش‌های سیلیکونی به‌کاررفته درگوشی‌های این شرکت مربوط می‌شود و مدل‌هایی از قبیل گلکسی اس 10، اس 10 پلاس و S10 5G و همچنین Galaxy Note 10 و Note 10 Plus را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

طبق گفته شرکت سامسونگ، علت این مشکل اشتباه خواندن اثرانگشت کاربر و الگوهای سه‌بعدی از روی محافظ صفحه توسط حسگر اثرانگشت اولتراسونیک دستگاه اتفاق افتاده است. درنتیجه، هر شخص می‌تواند تلفن قفل‌شده در چنین مواردی را باز کند و برای دارنده دستگاه مشکل امنیتی ایجاد کند.

سامسونگ تا زمانی که این پچ برای کاربران ارسال نشده است، به کاربران توصیه می‌کند از هیچ‌گونه محافظ صفحه جانبی استفاده نکنند. طبق این گزارش کاربران باید محافظ گوشی خود را حذف کنند، همچنین هرگونه اثرانگشت که به‌عنوان شناسه بیومتریک قبلاً بر روی دستگاه خود را اعمال کرده‌اند را حذف کنند، و سپس آن‌ها را بدون محافظ صفحه‌نمایش گوشی دوباره ثبت کنند. اگر از محافظ صفحه‌نمایش استفاده می‌کنید که از قبل روی گوشی دیگری استفاده‌شده است، نباید دوباره مورداستفاده قرار گیرد. 

ترجمه: حسین موالی

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

مطالب آموزشی مرتبط