رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

تلفن خود را به موس کامپیوتر تبدیل کنید

1398-08-18 08:04
تنظیم اندازه قلم

پ

2:30

تلفن خود را به موس کامپیوتر تبدیل کنید

چه دانشجو باشید، از راه دور کار کنید و یا در یک دفتر کار کنید، وقتی موس خراب  می‌شود بسیار ناراحت خواهید شد.

این روزها به طور معمول بیشتر افراد از رایانه استفاده می‌کنند، بنابراین اگر موس شما شکسته و یا خراب شود، چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

البته می‌توانید از تلفن هوشمند خود استفاده کنید! شاید تعجب کنید، اما شما واقعاً می‌توانید از گوشی خود به عنوان یک موس استفاده کنید. چه از دستگاه iOS یا Android استفاده کنید، می‌توانید از مزایای آن استفاده کنید، تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب یک برنامه سازگار و استفاده از آن است.

فقط برنامه را روی رایانه و تلفن خود نصب کنید، اما به یاد داشته باشید برای نصب برنامه‌ها روی رایانه کاری خود به مجوز احتیاج دارید.

نرم افزار یک پارچه

phone-into-mouse-2.jpg

Unified Remote یک گزینه رایگان عالی برای هر کسی است که علاقه‌مند جایگزینی ماوس باشد. این نرم افزار برای هر دو سیستم عامل iOS و Android قابل استفاده است و از Windows ، Mac  و Linux پشتیبانی می‌کند. نسخه رایگان دارای بسیاری از ویژگی‌های مفید از جمله 18 کنترل مختلف و پشتیبانی از صفحه کلید شخص ثالث است.

اگر 3.99 دلار هزینه کنید، می‌توانید گزینه‌های اضافی کنترل از راه دور، مانند کنترل صدا و صفحه کاری و ... انجام دهید فقط باید با کلیک بر روی صفحه ضربه بزنید، یا انگشت خود را بکشید و حرکت کنید و حرکات دیگر شبیه به استفاده از تلفن‌هوشمند را انجام دهید تا از رایانه خود پس از نصب نرم افزار استفاده نمایید.

کامپیوتر از راه دور

phone-into-mouse-3.jpg

PC Remote یک برنامه ساده است که از زنگ ها و سوت های اضافی محروم است - اما این بدان معنی نیست که ارزش استفاده ندارد. این برنامه رایگان است، روی رایانه‌های شخصی معمولی کار می‌کند و می‌تواند هر تلفن هوشمندی را به یک صفحه لمسی یا صفحه کلید تبدیل نماید. علاوه بر این، می‌تواند از ویژگی‌های کنترل کننده در بازی‌های رایانه پشتیبانی کند.

در صورت نیاز به ارائه پاورپوینت یا مطالب مشابه، ویژگی های پیش‌بینی نیز وجود دارد. راه‌اندازی آن بسیار ساده است و در حالی که گزینه‌های سفارشی‌سازی زیادی ندارد، اما هنوز هم مفید است، به خصوص اگر فقط به چیزی سریع و آسان نیاز داشته باشید تا بتوانید از رایانه خود استفاده کنید.

موس از راه دور

phone-into-mouse-4.jpg

Remote Mouse یک برنامه کاربردی آسان است که با دستگاه‌های iOS و Android کار می‌کند. همچنین می‌توانید از آن در PC ، Mac و Linux استفاده کنید.

برنامه این امکان را به شما می‌دهد تا از طریق تاچ پد با رایانه خود ارتباط برقرار کنید، به عنوان مثال اگر یک لپ تاپ را کنترل می‌کنید. یک صفحه کلید روی صفحه نمایش برای زمانی که برنامه‌ها نیاز به متن دارند نیز وجود دارد. اگر نوع پیش فرض را دوست ندارید، گزینه‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

مترجم: امیرحسین افکاری

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

مطالب آموزشی مرتبط