رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

چگونه از تلفن همراه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید (1)

1399-02-18 08:20
تنظیم اندازه قلم

پ

2:49

چگونه از تلفن همراه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید (1)

چگونه از تلفن همراه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید (1)

روش 1: آیفون با استفاده از  iTunes

n2_1.JPG

1. آیفون خود را به رایانه متصل کنید. سریعترین راه تهیه نسخه پشتیبان از آیفون شما استفاده از iTunes در رایانه است. با استفاده از کابل USB ،iPhone  خود را به رایانه متصل کنید.

n3_1.JPG

 2. iTunes را روی رایانه خود راه‎اندازی کنید. ممکن است هنگام اتصال آیفون به صورت خودکار راه اندازی شود  اگر iTunes نصب نشده است، می‌توانید آن را به صورت رایگان از apple.com/itunes/download/‎ بارگیری کنید.

n4_1.JPG

3.  آیفون خود را در iTunes انتخاب کنید. دکمه‌ای را مشاهده می کنید که آیفون در ردیف بالای پنجره iTunes  ظاهر شود. اگر این اولین بار است که آیفون خود را متصل می کنید، همه این اقدامات یک فرآیند کوتاه خواهد بود و این عمل روی  iPhone شما تأثیر نمی‌گذارد. ممکن است شما مجبور شوید در پنجره باز شده که در صفحه iPhone نمایش داده می‌شود، روی گزینه  "Trust" ضربه بزنید.

n5_1.JPG

4. خریدهای خود را انتقال دهید. می‌توانید محتوای خریداری شده را از iPhone خود به کتابخانه iTunes خود منتقل کنید. این کار را قبل از ایجاد نسخه پشتیبان خود انجام دهید:
 روی منوی File کلیک کنید. اگر منوی File  را نمی‌بینید، Alt  را فشار دهید.
Device  را انتخاب کنید → "انتقال محتوای خریداری شده از آیفون." (Transfer Purchased Content from iPhone)
منتظر انتقال محتوای خود باشید. این ممکن است در حالی انجام شود که بسیاری از محتوای iTunes  را در iPhone خود خریداری کرده و بارگیری کرده باشید.

n6_1.JPG

5.  بر روی دکمه "Back Up Now" در صفحه  Summary کلیک کنید. هنگامی که آیفون خود را در iTunes انتخاب می‌کنید، این صفحه به طور پیش فرض باز می‌شود. دکمه "Back Up Now" را می‌توان در بخش "پشتیبان گیری" از صفحه یافت.

n7_1.JPG

6.  صبر کنید تا از آیفون خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. روند پشتیبان گیری احتمالاً کمی طول خواهد کشید. می‌توانید پیشرفت انتقال اطلاعت را در بالای پنجره iTunes  مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که iPhone خود را در طول فرآیند تهیه نسخه پشتیبان از رایانه جدا نکنید. انجام یک نسخه پشتیبان با استفاده ازiTunes ، از تمام اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.

n8_2.JPG

7. با استفاده از iTunes نسخه پشتیبان تهیه کنید. می‌توانید از iTunes برای بازیابی هرگونه نسخه پشتیبان تهیه شده در iPhone استفاده کنید.

هنگام اتصال آیفون، روی دکمه "بازیابی نسخه پشتیبان" در صفحه  Summary کلیک کنید.
نسخه پشتیبان مدنظر خود را انتخاب کنید. می‌توانید تاریخ‌ها را بررسی کنید تا یکی از آن‌ها را پیدا کنید که می‌خواهید استفاده کنید.
برای بازیابی و همگام سازی آیفون خود صبر کنید. پس از بازیابی مجدد، آیفون دوباره راه‌اندازی می‌شود و همگام سازی با iTunes را آغاز می‌کند. تا زمانی که همگام سازی کامل شود، آیفون را از سیستم جدا نکنید.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

مطالب آموزشی مرتبط