فیلترینگ خانگی کید لاگر

این محصول این امکان را به افراد می دهد تا با نصب برنامه، مدیریت رایانه، موبایل، نوت بوک و... را در اختیار گرفت و گزارشات آنلاین همراه را با جزئیات در مورد ردیابی زمانی ایجاد داد. با استفاده از این نرم افزار می توان فهمید کاربر(فرزند و یا پرسنل تحت نظر) چقدر با کامپیوتر کار می کنند، لیست برنامه های استفاده شده، بیشترین مخاطبین مورد استفاده در تلفن همراه، رد یابی زمانی و محیط کاری، مانیتورینگ آنلاین، نظارت موبایل و کامپیوتر از راه دور و...را کنترل نمود.
ما همواره به ایمن نگه داشتن فرزندانمان در فضای مجازی نیازمندیم. ایمنی در چت روم ها، میزان و نوع روابط با دیگران، سایت های بازدید شده، زمان استفاده از فضای مجازی و نوع فعالیت، مستندات ارائه شده، تاریخچه ای کامل از ارتباطات و ..... در این جزوه سعی شده آشنایی مختصری در این رابطه به کاربران و به خصوص والدین ارائه شود.

مراحل نصب برنامه:
روی فایل Setup برنامه کلیک کرده تا اجرا شود
حال شما پنجره خوش آمد گویی به برنامه کید لاگر را مشاهده می کنید و توصیه های لازم برای نصب برنامه در این پنجره ارائه شده. برای ادامه نصب برنامه بروی کلید بعدی کلیک نمایید  و مسیر نصب برنامه را انتخاب نموده و سایر مراحل نصب که آسان و معمولی بوده انجام دهید.
آموزش کار با نرم افزار:
در گام نخست باید پسورد مناسبی در قسمت option/password protect kidlogger application برای محیط کاری خود انتخاب نمایید.سپس مسیری که می خواهید گزارشات در آن مسیر ثبت شوند را در قسمتlog files storage folder  انتخاب نمایید.
این نرم افزار قابلیت انتخاب منو ها و فعالیت ای مختلفی را دارد که بنا به سلیقه کاربر می تواند تنظیم شود.
در تب general گزینه های مربوطه وجود دارد گزینه هایی مثل:
Keystrokes
Clipboard content (only text)
Usb removable media insertions
Log im chats (skype)
Log web sites url
Log any user on this pc
Delete log files older then
که با تنظیم هر گزینه می توان نوع خاصی از اطلاعات را به دست آورد. اطلاعاتی از جمله: اتصالات رسانه های قابل حمل، گزارش گیری آدرس لینک ها و وب سایت ها، گزارش گیری لاگ هر کاربر در رایانه، حذف فایل های قدیمی بعد از مدت تنظیمی و....
همچنین این نرم افزار می تواند با ایمیل شما ارتباط داشته باشد و گزارشات به وسیله ایمیل برای مدیر نرم افزار ارسال گردد. این قابلیت را می توان در تب kidlogger.net با وارد کردن آدرس پست الکترونیکی تمامی فعالیت هایی که توسط سیستم مورد نظر انجام می شود برای مدیر سیستم(والدین) ارسال می شود.

یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار ضبط صدا از طریق فعال کردن گزینه sound recorder می باشد. همچنین در بخش screen capture  می توان مشخص کرد که در هر چند دقیقه از محیط کاری و حتی برقراری تماس تصویری از طریق اسکایپ تصویری را ثبت نماید که مشخص کننده استفاده کاربر از بخش های مختلف می باشد.
در مجموع باید گفت در قسمت wiew current log تمامی گزارشات و صفحات بازدید شده و به طور کلی تمامی کارهایی که کاربر انجام داده است را می توان مشاهده نمود.
برای دانلود این نرم افزار جهت استفاده  در سیستم عامل های مختلف می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.
http://kidlogger.net/download.html