کتابخانه

۱۳۹۸-۰۶-۲۸ ۱۲:۳۵:۵۷
۰
در این کتاب سعی شده نکات اساسی و در عین حال مهم تلفن همراه به زبانی ساده برای کاربران توضیح داده شود. این کتاب به دلیل پرداختن به موضوعات پایه‌ای، بیشتر برای کاربران مبتدی گوشی‌های هوشمند مناسب است.
۱۳۹۸-۰۶-۲۷ ۱۴:۲۵:۱۳
۰
یکی از مهم‌ترین عوامل برای تعیین اثر مثبت یا منفی کامپیوتر مدت‌زمانی است که کودک یا نوجوان از آن استفاده می‌کند و مسئله دیگر نوع فعالیت‌هایی است که با آن‌ها درگیر است. وقتی بچه برای مدت طولانی از روز پای کامپیوتر می‌نشیند در سایر فعالیت‌های تحصیلی، ارتباطی و اجتماعی دچار عقب‌ماندگی می‌شود. استفاده زیاد و کنترل نشده از کامپیوتر موجب افزایش وزن، رکود
۱۳۹۸-۰۶-۲۷ ۰۷:۳۸:۱۴
۰
اسب تروجان یا تروجان یک برنامه نفوذی از نوع بدافزار است که به سیستم‌عامل، دسترسی سطح بالا پیدا می‌کند. این بدافزار در حالی‌که به نظر می‌آید یک کار مناسب را انجام می‌دهد، یک داده ناخواسته را روی سیستم نصب می‌کند که اغلب دارای یک در پشتی برای دسترسی غیرمجاز فرد هکر به کامپیوتر و یا گوشی‌همراه مقصد است.
۱۳۹۸-۰۶-۲۴ ۱۶:۲۷:۰۲
۰
هنگام سفر ممکن است با انواع و اقسام تهدیدات فضای مجازی مواجهه شوید که می بایست آگاهانه با انواع شگردهای نوین مجرمانه برخورد کنید که توصیه می شود موارد مندرج در کتابچه را در جهت افزایش امنیت خود در طول سفر به کار ببرید.
۱۳۹۸-۰۶-۲۴ ۱۳:۱۰:۲۷
۰
اسپم(Spam) یکی از بزرگترین چالشهای سلامت و امنیت محتوایی در سراسر جهان است. این موضوع به قدری آزاردهنده شده است که یکسری قوانین و الزامات برای آن وضع شده و در صورت گزارش با آن برخورد می‌شود. در این مقاله موضوع اسپم را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
۱۳۹۸-۰۶-۲۳ ۱۰:۱۳:۲۶
۰
در عصر حاضر حضور در شبکه‌های اجتماعی بسیار زیاد شده است افراد مختلف با سن-تحصیلات-جنسیت و شغل‌های مختلف در این شبکه‌ها عضو هستند و کاربران روزانه میلیون‌ها بار به انتشار مطالب مختلف اقدام می‌کنند. بستر اینترنت در کنار مزایای بی‌شمارش، معایبی نیز دارد که عدم آشنایی کامل با فضای مجازی می‌تواند آسیب‌هایی را برای خانواده‌ها به بار آورد. این کتابچه آموز
۱۳۹۸-۰۶-۲۱ ۰۹:۴۲:۵۲
۰
فیشینگ (Phishing) نوعی حمله سایبری است که مجرم سايبرى (فيشينگر) از آن براى فریب كاربران و جمع‌آوری اطلاعات حساس و محرمانه آنها استفاده مى‌كنند. در اين كتابچه شما با چگونگى و نحوه انجام فيشينگ توسط مجرمان سايبرى آشنا خواهيد شد و چندين روش براى جلوگيرى از اين حمله معرفى شده است.
۱۳۹۸-۰۶-۱۸ ۱۰:۳۴:۳۳
۰
در این کتاب قصد داریم شما را با امنیت در حوزه بانکداری الکترونیک آشنا کنیم تا بتوانید با آگاهی کامل از خدمات بانکداری الکترونیک استفاده کنید و مورد سوء استفاده کلاهبرداران قرار نگیرید.
۱۳۹۸-۰۶-۱۸ ۰۸:۰۵:۴۱
۰
حجم عظیمی از ایمیل های تبلیغاتی و خسته کننده‌ای که وارد اینباکس ایمیل شما می‌شوند، تنها برای معرفی یک محصول نیستند. این ایمیل‌ها همچنین برای این منظور طراحی شده‌اند که ارسال کننده بفهمد شما آنها را باز کرده‌اید یا خیر و حتی اینکه چه زمانی آنها را مشاهده کرده‌‌اید. این افراد حتی با استفاده از برخی نرم‌افزارها می‌توانند لوکیشن دقیق شما را هنگام باز ک