کتابخانه

۱۳۹۸-۰۴-۱۷ ۰۸:۲۱:۱۲
۰
دانستن همیشه می‌تواند جلوی خسارت‌های فراوان را بگیرد، این موضوع در دنیای مجازی نیز صدق می‌کند. در بیشتر موارد مشخص شده است که عدم آگاهی کاربران از خطرات مرتبط با حوزه سایبر باعث ایجاد خسارت‌های مالی، هتک حیثیت و ... می‌شود. آشنایی با هشدارهای سایبری می‌تواند از قربانی شدن افراد در این حوزه جلوگیری نماید.
۱۳۹۸-۰۴-۱۳ ۱۲:۳۷:۵۴
۰
مقدمه بشر همواره به داشتن امنیت و اطمینان خاطر در هر زمینه‌ای‌ نیـاز دارد و بـا آرامـش و امنیـت اسـت که انسان می‌تواند مسیر زندگی خود را به‌راحتی و بدون دغدغه‌ی فکري پیش ببرد. براي مثال امنیت در خانواده به معناي داشتن یک کانون گرم خانوادگی و آرامش فکري و روانـی والـدین و فرزندان است و امنیت در کشورها به معناي امن‌وامان بودن کشور و مرزها از هرگونه ت
۱۳۹۸-۰۴-۱۳ ۱۱:۳۵:۲۱
۰
تجهیزات هوشمند دارای یک قدرتی می باشند که به راحتی باعث آرام شدن کودکان وغیره می‌گردند کاربران ساعت‌ها با آن کار می کنند بدون آنکه متوجه گذشت زمان گردند و حتی برخی افراد اعتقاد دارند تلفن همراه باعث آرامش آنها می‌گردد در این کتابچه قصد داریم معایب استفاده بیش از حد از این تجهیزات نوین را تبیین نمائیم.
۱۳۹۸-۰۴-۱۰ ۰۷:۴۰:۲۴
۰
شناخت فواید و مضرات بازی‌های رایانه‌ای برای کودکان می‌تواند به والدین برای انتخاب درست بازی‌های رایانه‌ای کمک کند.در کتابچه آموزشی پیوستی برخی از فواید و مضرات بازی‌های رایانه‌ای اشاره شده است.
۱۳۹۸-۰۴-۰۶ ۰۹:۲۴:۳۴
۰
این کتاب در پروژه " صیانت از کودکان و خانواده در اینترنت" به سفارش معاونت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات با همکاری پلیس فتا ناجا تهیه شده است.
۱۳۹۸-۰۴-۰۳ ۰۹:۲۹:۲۴
۰
سئو چیست؟ سئو به زبان ساده یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جست و جو! در واقع سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد. که ما ایرانی ها می گوییم “سئو” ولی در زبان انگلیسی “اس ای او” گفته می شود. ما در این کتابچه آموزشی سعی داریم مفهوم سئو را برای کاربران توضیح دهیم و در ادامه مقاله کلیه مفاهیم مربوط به این حوزه ر ابه صورت مختصر و مفید
۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۱۵:۲۶:۲۱
۰
كشور انگلستان در ماه مارس ۲۰۱۸ گزارشى با عنوان بازنگری توان امنیت ملی منتشر نموده و در آن ابعاد مختلف امنيت ملى را مورد بررسى قرار داده است از جمله در اين گزارش به مباحث امنيت سايبرى نيز پرداخته شده است. از اين رو پليس فتا بدون تایید محتوا و ادعاهای مطرح شده در این گزارش، ترجمه کامل آن را صرفا جهت اطلاع و بهره برداری نخبگان،کارشناسان، پژوهشگران، دا
۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۰۹:۳۹:۰۲
۰
اینترنت بانک از عظیم‌ترین ابزار خدمات بانکی برای کاربران فضای مجازی‌ست در حال حاضر هر کاربر بوسیله تلفن‌ همراه هوشمند خود به راحتی تمام فعالیت‌های بانکی را انجام می‌دهد تنها می‌بایست نکات امنیتی لازم را رعایت کند.
۱۳۹۸-۰۳-۳۰ ۱۲:۰۰:۳۶
۰
موبایل یکی از محصولات فناوری است که مزایای بی شماری دارد. به ویژه در این عصر که موبایل تقریبا همه کار می‌کند و علاوه بر تلفن، دوربین، کامپیوتر، حسابدار و... نیز هست. اما همین موبایل دوست‌داشتنی که نفس بسیاری از ما به آن وابسته است برای کودکان مضر و مخرب است.
۱۳۹۸-۰۳-۲۹ ۰۷:۵۹:۳۳
۰
دراین کتاب سعی شده است که خواننده با تاریخچه پلیس فتا و جرایم مهمی که در فضای مجازی اتفاق می‌افتد و راهکارهای مقابله با آنها را به صورت ساده و خلاصه آشنا شود.