رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۶-۱۰-۲۳ ۰۸:۴۶
تنظیم اندازه قلم

پ

تصویر پروفایل، شکارچی را به دام انداخت

فردی که تصاویر شکار غیرمجاز خود را در پروفایل قرار داده بود توسط پلیس فتا اردبیل دستگیر شد.
پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس ‌فتا: رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اردبیل از شناسایی و دستگیری فردی که ضمن شکار غیرمجاز حیوانات چهارپای وحشی، عکس‌های آن را در فضای مجازی بارگذاری می‌کرد خبر داد.

" سرگرد علی قهرمان طالع" در تشریح این خبر افزود: در پی رصد فضای مجازی، کارشناسان پلیس فتا با صفحه‌ای روبرو شدند که در آن فردی اقدام به شکار غیرمجاز چهارپایان وحشی و جزء گونه‌های حمایت و حفاظت‌شده کرده و تصاویر آن را نیز در فضای مجازی منتشر می‌کند، که موضوع شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل این کار با همکاری اداره کل حفاظت محیط‌ زیست استان اردبیل در دستور کار كارشناسان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل افزود: درنهایت پس از بررسی‌های فنی و اقدامات تخصصی توسط کارشناسان پلیس فتا، متهم شناسایی و پس از اخذ دستور قضایی به همراه تجهیزات فنی دستگیر و به پلیس فتا انتقال یافت. متهم دستگیرشده که یکی از کارکنان ارگان دولتی است، به بزه انتسابی اعتراف و در نهایت نامبرده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.

سرگرد علی قهرمان طالع در پایان با یادآوری ماده ۱۰ و ۱۲ (قانون شکار و صید) و ماده ۶۷۹ (قانون مجازات اسلامی) از هموطنان عزیز خواست در صورت مشاهده هرگونه تصاویر و فیلم مربوط به شکار غیرمجاز در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری قسمت ثبت گزارش‌های مردمی، با ما در‌ میان بگذارند.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط