رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۶-۱۱-۱۹ ۰۹:۱۹
تنظیم اندازه قلم

پ

با این ابزار ضروری، خودتان را در مقابل کلاهبرداری‌های فیشینگ محافظت کنید

حملات فیشینگ امروزه برای مجرمان سایبری بسیار محبوب هستند. این به این دلیل است که آن‌ها بسیار موفق  به یافتن قربانیان جدید شده‌اند.
 
تشخیص پیام‌های تقلبی که به نظر رسمی می‌رسد می‌تواند برای چشم آموزش ندیده دشوار باشد . خیلی آسان است که به اشتباه روی یکی از این لینک‌ها کلیک کنید که می‌تواند منجر به فاجعه شود .

سرقت هویت، اعتبار دزدیده شده و فایلهای بحرانی که توسط ransomware رمزگذاری شده اند، نتایج چند تند و زننده یک حمله فیشینگ هستند. به همین دلیل است که اجتناب از قربانی شدن برای آن‌ها به هر قیمتی حیاتی است . این دانلود می‌تواند به آن کمک کند .

ضد فیشینگ و تأیید صحت واقعی یک افزونه برای مرورگر گوگل کروم است.

این متصل شونده (پلاگین) اعتبار URL برای سایت‌هایی مانند فیس‌بوک ، یوتیوب ، توئیتر و گوگل را بررسی خواهدکرد.‌ این وب‌سایت نشانی اینترنتی وب‌سایت را بررسی می‌کند تا ببینید آیا این وب ‌سایت واقعی است یانه ، که شما را ملزم به ورود به اوراق اعتباری می‌کند . اگر URL معتبر باشد، یک نماد سبز "Correct" را در سمت راست omnibox خواهید دید.

هنگامی که آیکون "Correct" را می بینید، می توانید با خیال راحت وارد شوید. اگر نماد را نمی بینید، اعتبار خود را وارد نکنید و بلافاصله صفحه را ببندید.

در مورد برنامه های مشابه در گذشته مواردی اشاره شده است. برنامه توسعه وب مرورگر Trust به شما نشان می دهد که کدام سایت برای مرور امن است و چه چیزی باید اجتناب شود.

ابزارهایی مانند این واقعاً می‌توانند کمک کنند که اینترنت را امن نگه دارند. همچنان که  ابزارهای مفید به اشتراک  گذاشته می‌شود.

مترجم: مهدی کولیوند

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط