رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۶-۱۲-۰۳ ۰۹:۳۸
تنظیم اندازه قلم

پ

امنیت فناوری اطلاعات

ابزار ضد ویروس رایگان برای ویندوز ۱۰

ویندوز ۱۰ یک سیستم‌عامل بسیار موفق ( OS ) برای مایکروسافت است . غول تکنولوژی می‌گوید که تقریبا ۵۰۰ میلیون کامپیوتر در سطح جهانی این  سیستم‌عامل را اجرا می‌کنند .
بخشی از محبوبیت آن ممکن است از این واقعیت ناشی شود که می‌تواند در هر روز زندگی بسیار مفید باشد , مانند هشدار دادن به شما برای ورود به فرودگاه ۳۰ دقیقه زودتر از این که ترافیک سنگین باشد . از کجا متوجه شده است? ویندوز ۱۰ به تقویم , ایمیل و مکان شما دسترسی دارد , آن را با اخبار ترافیک آنلاین ترکیب می‌کند و همه جا آن را دارید !

اما این فرایندی است که بسیاری از اطلاعات خصوصی شما را به دست می‌آورند و همه با آن احساس راحتی نکنند، پس چه کار می توانید در مورد آن انجام دهید؟ این جایی است که دانلود آن می تواند کمک کند.

من در مورد O & O ShutUp10 صحبت می کنم. به نظر میاد؟ اما این یک ابزار عالی است که به شما در کنترل بیشتر حریم خصوصی شما کمک می کند و می تواند چشم جاسوسی و جمع آوری داده ها را دور نگه دارد.

O & O ShutUp10 یک ابزار ضد ویروس رایگان برای ویندوز ۱۰ است.

این به شما کنترل کامل می‌دهد که کدام ویندوز ۱۰ عملکرد راحتی را که واقعا می‌خواهید از آن استفاده کنید را کنترل می‌کند و شما می‌توانید تصمیم بگیرید که چه زمانی داده‌های شما خیلی دور از دسترس می‌شوند . این یک رابط ساده است که به شما دسترسی‌هایی می‌دهد اگر می‌خواهید دکمه‌ها را سبز کنید , و اگر این کار را نمی‌خواهید انجام دهید  روی آن کلیک کنید . این به این معنی است که شما می‌توانید ویندوز ۱۰ را وادار به احترام به حریم خصوصی خود کنید .

در اینجا مواردی وجود دارد که میتوانید با برنامه انجام دهید:

۱- تنظیمات امنیتی خود را تعیین کنید

۲- از حریم خصوصی تان محافظت کنید

۳- سرویس‌های مکان کنترل

۴- کنترل به‌هنگام‌سازی ویندوز

۵- اطلاعات و تشخیص کاربر خود را رد نکنید
 
بسیاری از این ۱۰ ویژگی ویندوز به طور پیش‌فرض اجرا می‌شوند . ( مایکروسافت ) نیازی به خواندن یا تایید آن‌ها ندارد . به همین دلیل است که O & O ' ShutUp10 ابزاری خوب برای کنترل کردن است .
 
 مترجم : مهدی کولیوند

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط