۱۳۹۷-۰۶-۲۶ ۱۰:۰۵
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۳۷
رئیس پلیس فتا استان کهکیلویه وبویراحمد:

آرایشگر متخلف بدون اجازه مشتریان از تصاویر آنها برای تبلیغات سوءاستفاده کرد

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری آرایشگر زنی خبر داد که به صورت غیر مجاز اقدام به انتشار تصاویر مشتریان خود در شبکه‌های اجتماعی می‌نمود.

 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرگرد روح الله شهبازیپور در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی شکایت احدی از شهروندان مبنی بر اینکه شخصی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی وی در شبکه‌های اجتماعی نموده است، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های صورت گرفته معلوم گردید که صفحه ایجاد شده متعلق به یک سالن آرایش زنانه می‌باشد. آرایشگر این سالن با ترفند‌هایی و با سوء استفاده از اعتماد مشتریان خود اقدام به تهیه عکس از آنان نموده سپس آن‌ها را جهت تبلیغ سالن آرایش خود بدون رضایت مشتریان در صفحات شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌نمود.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با دستور مقام محترم قضایی کارشناسان این پلیس در محل حاضر و متهم را به این پلیس دلالت دادند. در تحقیقات بعمل آمده از متهم ابتدا منکر این قضیه شد و اعلام داشت که عکس‌ها را با رضایت مشتریان خود منتشر می‌نمودم. اما پس از حضور شاکی و مشاهده مستندات پرونده، به بزه ارتکابی خود اعتراف نمود. نهایتا گزارش پرونده به همراه متهم جهت ادامه مراحل به دادسرا ارسال گردید.

سرگرد شهبازیپور به شهروندان توصیه کرد: هنگام مراجعه به سالن‌های زیبایی مراقب باشید که به هیچ وجه از شما عکسی جهت تبلیغ گرفته نشود چرا که این موضوع می‌تواند منجر به سوء استفاده از آن‌ها شده و موجبات مزاحمت را برای شما فراهم آورد.

این مقام ارشد انتظامی در هشدار به شهروندان گفت: انتشار هرگونه عکس و کلیپ تحت هر عنوان و با هر منظوری بدون اجازه صاحب عکس و فیلم ممنوع بوده و جرم است و فرد باید در صورت شکایت در محاکم قضایی پاسخگو باشد.

رئیس پلیس فتای استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان از شهروندان خواست: در صورت مواجهه با این چنین مشکلاتی حضورا به مراکز پلیس فتا مراجعه نموده یا از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir این پلیس را در جریان بگذارید تا از طریق قانونی به آن رسیدگی گردد.
 

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط