۱۳۹۷-۰۶-۲۶ ۱۱:۳۱
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۱۷
رئیس پلیس فتا استان هرمزگان مطرح کرد:

مزاحمت خواستگار سابق در اینستاگرام

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل هتك حیثیت و مزاحمت در شهرستان بندرعباس خبر داد و گفت: هتك حیثیت و مزاحمت در فضای مجازی جرم است و برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ ‌علی‌اصغر افتخاری‌ در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس گفت: برابر مراجعه یک خانم هرمزگانی مبنی بر مزاحمت فردی ناشناس به صورت اینترنتی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهم از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام، اقدام به مزاحمت نموده است، تصریح کرد: شاکی در اظهارات خود بیان داشته است که متهم ضمن ایجاد مزاحمت با بیان اعمالی خلاف حقیقت تهدید به هتک حیثیت نیز کرده است.

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان گفت: در ادامه با انجام اقدامات کارشناسی شده و شگردهای خاص پلیسی متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی و با رعایت اصل غافلگیری در مخفیگاه خود دستگیر و به پلیس فتا دلالت گردید.

وی با اشاره به اینکه متهم خواستگار سابق شاکی بوده است، بیان کرد: در بازجویی بعمل آمده، متهم در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی گردید، ولی در ادامه با مشاهده مستندات، لب به اعتراف گشود و اظهار داشت با توجه به اینکه در گذشته خواستگار شاکی بوده است و ایشان با فرد دیگری ازدواج نموده است برای انتقام جویی اقدام به مزاحمت برای وی نمود.

سرهنگ افتخاری تاکید کرد: هتک حیثیت و مزاحمت برای دیگران در فضای مجازی جرم محسوب می‌شود و برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

این مسئول انتظامی در پایان گفت: شهروندان می‌توانند درصورت بروز هرگونه مشکل در فضای مجازی به پلیس فتا مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از مطالب آموزنده به سایت پلیس فتا به آدرس www.CyberPolice.ir مراجعه نمایند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط