۱۳۹۷-۰۶-۲۶ ۱۳:۳۳
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۵۲

اینفوسکیوریتی نوشت:

تغییرات پیشنهادی در قانون حفظ حریم خصوصی نیوزیلند

لایحه جدید قانون حفظ حریم خصوصی ۱۹۹۳ نیوزیلند در انتظار تصویب است.اگر این تغییرات پذیرفته شوند، این لایحه مجاز خواهد بود که سازمان‌های دولتی و خصوصی، افراد متخلف و کميسيون مربوط به حریم خصوصی را در صورت نقض اطلاعاتی که خطر آسیب را تجربه می‌کنند، اعلام کنند.

این لایحه مجوز می‌دهد که آژانس‌های دولتی و خصوصی به افرادی که تحت تاثیر قرار گرفته‌اند اطلاع دهند و این خطر آسیبی است هنگامی که کمیسیون حفظ حریم خصوصی نقص داده‌ای را تجربه می‌کنند.
این لایحه ابتدا در ۲۰ مارس ۲۰۱۸ معرفی شد و این لایحه در حال حاضر در کمیته انتخاب شده‌است. به گفته پارلمان، " هدف کلیدی آن ترویج اعتماد مردم به این است که اطلاعات شخصی آن‌ها ایمن بوده و به درستی تحت نظر قرار خواهند گرفت."
cityog.php_.png
استرالیا تغییرات مشابهی را در مقررات حفظ حریم خصوصی خود اعمال کرد که در فوریه ۲۰۱۸ به اجرا گذاشته شد.  در ماه‌های بعد از آن، این کشور هدف از نقض مقررات بالایی برخوردار بود، به خصوص حذف صفحه PageUp که در آن اطلاعات به طور بالقوه پس از استرالیا به خطر افتاد.شرکت‌هایی که مشاغل و محل‌های استخدام برای شرکت‌های سراسر جهان را به یکدیگر متصل می‌کنند ، این نقض را تجربه کرده‌اند.
در حالی که نیوزلند تحت‌تاثیر این قانون‌شکنی قرار گرفت، اما آن‌ها همان مقررات الزامی را مبنی بر نقض قوانین اطلاع‌رسانی نکردند.
گزارش CERT NZ برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ نشان داد "بیش از ۵۰۰ حادثه در سه ماهه گزارش شده است و ما داده‌های عصر جدیدی را معرفی کرده ایم". با توجه به ۱۸۰ گزارش در مورد افرادی که تاریخ تولد را ارائه دادند، تمام دامنه‌های سنی تحت تاثیر قرار گرفتند.
 
Banner-1170x380-Version-1.2-white-FINAL.jpg
خسارت مالی به طور کلی بالا است و تقریبا ۳ میلیون دلار ضرر گزارش شده‌است. این بیش از نیمی از کل تلفات گزارش شده به CERT NZ در سال ۲۰۱۷ است. "
این لایحه با ارائه چارچوبی برای حفاظت از حق افراد برای حفظ حریم خصوصی اطلاعات شخصی، هدف ایجاد یک استاندارد شناخته‌شده بین‌المللی برای تعهدات حفظ حریم خصوصی است که شامل سازمان هم‌کاری اقتصادی و توسعه ( OECD ) و میثاق بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی است.
پیشنویس حریم خصوصی پیشنهادی اجازه می‌دهد تا دو نوع شکایت را به وسیله یک فرد آسیب دیده یا نماینده خود ثبت کند.  اولین شکایت است که ادعا می‌کند که یک آژانس با حریم خصوصی یک فرد مواجه شده است. دومین شکایت ثبت نام عمومی است
کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif