رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1397-07-14 13:41
تنظیم اندازه قلم

پ

1:08
کد خبر: 138996

عروس کلاهبردار حساب پدرشوهرش را خالی کرد!!

رئيس پليس فتا گلستان از برداشت غيرمجاز مبلغ 15 ميليون ريال از حساب بانكي شهروند گلستاني خبر داد. 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ دوم ابراهیم پرسا در تشریح این خبر اظهار داشت: شهروند گرگانی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و اظهار داشت بصورت غیرمجاز از حسابش مبالغی برداشت گردیده که خواهان پیگیری موضوع شده است.
وی افزود: پس از اخذ اظهارات شاکی و انجام تحقیقات اولیه توسط کارشناسان پلیس فتا استان، مشخص گردید مبلغ 15 میلیون ریال از حساب وی طی چند مرحله بصورت غیرمجاز برداشت شده که  پس از انجام اقدامات فنی واطلاعاتی نهایتا متهم که  عروس خانواده بود شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی احضار گردید.
سرهنگ پرسا اظهار داشت: در این پرونده متهم با در اختیار داشتن کارت بانکی شاکی اقدام به فعال نمودن رمز اینترنتی آن نموده که نهایتا طی چند مرحله خرید اینترنتی انجام داده بود. 
این مقام انتظامی گفت: شهروندان از واریز مبالغ زیاد به حسابهایی که بیشتر با آن سروکار دارند و یا رمز اینترنتی آن فعال است، خودداری نمایند. 
سرهنگ پرسا از شهروندان خواست اطلاعات مالی و بانکی شان را بادقت نزد خود نگهدارند و رمز کارت  را بصورت دوره ای تغییر داده و ضمن فعال نمودن امکان دریافت پیامک، از تراکنش های انجام شده حساب خود مطلع شوند.  
رئیس پلیس فتا استان گلستان  در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسwww.Cyberpolice.ir  بخش تماس با ما  در میان بگذارند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط