۱۳۹۷-۰۷-۱۸ ۱۰:۴۲
تنظیم اندازه قلم

پ

۳:۵۶
در هفته ناجا صورت گرفت:

افتتاحیه دومین پایگاه پلیس فتا در شیراز

رئیس پلیس فتا استان فارس از افتتاح پایگاه دوم پلیس فتا در شهر شیراز خبر داد و گفت: این پلیس با هدف پیشگیری و مبارزه با جرائم در فضای مجازی و سایبری به منظور تامین امنیت شهروندان راه اندازی شده است.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ حبیب اله رجبلی در مراسم افتتاح دومین پایگاه پلیس فتا در شهر شیراز، ضمن تشریح اقدامات پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات، گفت: هدف فرماندهی استان فارس، گسترش و راه‌اندازی پلیس فتا در همه شهرستان‌های استان به خصوص شهر شیراز است.

وی خاطرنشان کرد:  این مراسم  با حضور سردار جانشین محترم فرماندهی انتظامی استان فارس برگزار گردید.

وی افزود: فن آوری ارتباطات و اطلاعات، جامعه جهانی را به صورت بنیادی دستخوش تغییر و تحول نموده و در پرتو آن شیوه و سبک زندگی انسانها را در روابط اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی تحت تاثیر قرار داده است

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: امروز همه ما شاهد توسعه فضای سایبر و توسعه وابستگی حوزههای اجتماعی، امنیتی، بهداشتی، علمی، اقتصادی و فرهنگی تمام جوامع به فضای سایبر هستیم.

 سرهنگ‌ رجبلی افزود: با ظهور جرائم سایبر و گسترش ابعاد آن از یک سو و مشخص شدن نتایج مخرب آن از سوی دیگر تمامی توجهات به سوی این جرائم جلب شده است.

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: دومین پایگاه پلیس فتا در شهر شیراز در خیابان بلوار مدرس، ابتدای بلوار رازی، جنب پایگاه جنوب آگاهی واقع شده است و شهروندان برای طرح شکایت می‌توانند به آدرس فوق مراجعه نمایند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط