۱۳۹۷-۰۷-۲۱ ۰۸:۴۴
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۱۸
رئیس پلیس فتا استان کهکیلویه وبویراحمد:

مرکز پلیس فتا شهرستان گچساران افتتاح شد

رییس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: جهت رفاه حال شهروندان شهرستان گچساران و همچنین برخورد قاطعانه و مجدانه با مخلان نظم و  امنیت در فضای مجازی، در این شهرستان پلیس فتا افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرگرد روح الله شهبازی پور اظهار کرد: با پیگیری انجام شده توسط پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد و همکاری مرکز فتا ناجا و همچنین پشتیبانی و حمایت فرمانده محترم انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد سردار انصاری مرکز پلیس فتا شهرستان گچساران افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
 
وی افزود: افزایش پرونده‌های متشکله مرتبط با فضای مجازی در شهرستان گچساران و مراجعه شهروندان گچسارانی به شهر‌های مجاور از جمله یاسوج و دهدشت جهت پیگیری حقوق تضییع شده خود، ما را برآن داشت تا با تاسیس مرکز پلیس فتا در این شهرستان خدمات پلیس فتا را در دسترس شهروندان گچسارانی قرار دهیم.
 
این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: تاسیس مرکز پلیس فتا در شهرستان گچساران از مطالبات جدی و به حق مردم این دیار بوده که از طرق مختلف در خواست‌های خود را به فرماندهی انتظامی استان و پلیس فتا ارسال می‌نمودند‌ و درخواست تاسیس مرکز پلیس فتا در این شهرستان را داشتند.

‌رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص جرائم حوزه شبکه‌های اجتماعی و جرائم زیر مجموعه این موضوع گفت: گسترش استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند در بین اقشار جامعه و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی موبایل موجب گردیده خانواده‌ها به طور خواسته یا نا‌خواسته قربانی جرائم این حوزه گردند.
 
‌سرگرد شهبازی پور در پایان افزود: شهروندان از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir   می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را با پلیس فتا به اشتراک بگذارند و همچنین از شهروندان در خواست نمود تا در صورت رویت هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق سایت فوق به کارشناسان پلیس فتا اطلاع دهند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط