رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۷-۰۷-۲۱ ۱۳:۲۲
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۰۱

ارائه مشاوره‌های تخصصی در خصوص آسیب‌های و تهدیدات فضای مجازی

غرفه پلیس زنجان با حضورکارشناسان و مهندسین مجرب این پلیس ضمن معرفی اهداف و مأموریت‌ها و خدمات پلیس به مراجعین و بازدید کنندگان در زمینه آسیب‌ها و تهدیدات فضای سایبری مشاوره‌های تخصصی ارائه می‌نمایند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : با توجه به اهمیت موضوع اطلاع رسانی، پلیس فتا زنجان به منظور آشنایی آحاد مردم و مسئولین با خدمات و مأموریت‌های متنوع این پلیس در حوزه امنیت فضای سایبری کشور ، در نمایشگاه الکترونیک – کامپیوتر- تجارت و امنیت اطلاعات (الکامپ ) حضور دارد.

غرفه پلیس زنجان با حضورکارشناسان و مهندیسی مجرب این پلیس ضمن معرفی اهداف و مأموریت‌ها و خدمات پلیس به مراجعین و بازدید کنندگان در زمینه آسیب‌ها و تهدیدات فضای سایبری مشاوره‌های تخصصی ارائه می‌نمایند.

در نمایشگاه الکامپ هشدارهای سایبری و اطلاع رسانی در خصوص تهدیدات فضای سایبری به منظور ارتقاء دانش شهروندان و بازیدکنندگان از طریق توزیع بروشور ، بنرهای آموزشی ، کتابچه و cd های آموزشی در حوزه فضای مجازی اطلاع رسانی می‌شود.

شایان ذکر است نمایشگاه الکامپ در محل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان دایره بوده و علاقه‌مندان می‌توانند به مدت ۴ روز از ساعت ۱۵۰۰ الی ۲۱۰۰ از نمایشگاه بازدید نمایند

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط