رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1397-09-13 09:17
تنظیم اندازه قلم

پ

0:47
کد خبر: 140006

آموزش آسیب‌های فضای مجازی یکی از اولویت های پلیس فتا

رئیس پلیس فتا کرمان، در جمع فرهنگیان و اساتید، یکی از آسيب هاي فضاي مجازي را عدم دانش و آگاهي كاربران در فضای مجازی  دانست و گفت: جلسات آموزش آسيب هاي فضاي مجازي بيشتراز ساير موارد مورد توجه اين پليس است.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ امین یادگارنژاد در تشریح این خبر اظهار داشت : طی 6 ماهه اول سال جاری درصد قابل توجهی از عملکرد پلیس فتا در خصوص برگزاری جلسات آموزشی با موضوع آسیب های فضای مجازی بوده اند.  

 وی تصریح کرد: با توجه به نیازهای امروز جامعه این جلسات باید با برنامه ریزی مناسب و با حضور کارشناسان به صورت چهره به چهره و پرسش و پاسخ برای اقشار مختلف به ویژه دانش آموزان برگزار شوند.

رییس پلیس فتا کرمان ادامه داد: در این راستا و به منظور سازماندهی مربیان از کارشناسان مستعد و توانمند این پلیس در زمینه ارائه آموزشهای چهره به چهره و برگزاری کارگاه های آموزشی بهره گیری می شود.  

سرهنگ یادگارنژاد گفت: از جمله موضوعات و اهداف ما، برگزاری جلسات آموزشی و آگاهسازی و همچنین برپایی نمایشگاهها و اجرای برنامه های آموزشی در راستای کاهش جرایم در سطح استان  است که تخصصی در چارچوب طرح جامع آموزشی در حال اجرا هستند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط