۱۳۹۷-۰۹-۱۴ ۱۸:۳۰
تنظیم اندازه قلم

پ

۲:۴۹
جانشین فرمانده ناجا :

توانمندی و پویایی پلیس فتا در حوزه ماموریتی قابل تقدیر است

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس فتا در نوگ پیکان پویایی و تغییر و تحولات روز دنیاست بر توسعه ساختاری و تأمین زیرساخت های بنیادین با تقدم کیفی سازی در این پلیس تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا ، سردار "ایوب سلیمانی" در همایش مدیران ستادی و روسای پلیس فتای استان های سراسر کشور ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، با اشاره به قدمت کوتاه این پلیس از زمان تاسیس آن تاکنون، اظهار داشت: پلیس فتا نیروی انتظامی، جزء استثنائات است زیرا در حساس ترین شرایط توانست در زمانی کوتاه به توفیقات بزرگی در حوزه مبارزه با جرایم سایبری دست پیدا کند.

وی ادامه داد: امروز پلیس فتا، ضمن پاسخگو و موثر بودن، صاحب سبک است به گونه ای که آوازه توانمندی و کارآیی این پلیس از مرزهای ملی عبور کرده و با سرآمد شدن به یک پدیده جهانی تبدیل شده تا جایی که می توان از این پلیس الگوبرداری کرد.

جانشین فرمانده ناجا گفت: طراحی ساختار مناسب، تدوین ارتباطات درست و صحیح، عزم و همت جهادی و مدیریت مجموعه پلیس فتا همگی در کسب موفقیت های این پلیس نقش کلیدی داشته است.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه بایستی ماهرترین و باسوادترین افراد برای فعالیت در پلیس فتا جذب شوند، بر برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان این پلیس و استمرار آن تاکید و تصریح کرد: هماره بایستی دانش کارکنان پلیس فتا در حوزه تخصصی  آن به روز باشد تا تعالی و مسیر پیشرفت به درستی طی شود.

این مقام ارشد انتظامی خطاب به مدیران  و روسای پلیس فتا ناجا، گفت: شما در نوک پیکان پویایی، تغییرات و تحولات روز دنیا قرار دارید البته تلاش و اهتمام شما در راستای توانمندی و پویایی پلیس فتا در حوزه ماموریتی و نیز مبارزه با جرایم سایبری برکسی پوشیده نیست و قابل تقدیر است که این برای نیروی انتظامی و نیز کشور یک افتخار محسوب می شود.

جانشین فرمانده ناجا، تعامل، هماهنگی، یکپارچگی، پیوستگی و انسجام پلیس فتا با مجموعه نیروی انتظامی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و افزود: مرجعیت هر نوع سیاست گذاری، تعیین رویکرد ها، نظارت های عالیه، پاسخگو بودن به محیط های بیرونی و انسجام بخشی از درون در فضای مجازی بر عهده پلیس فتا است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه جمع آوری داده ها، اشراف اطلاعاتی و تحلیل صحیح  آن، عناصر شناخت را تشکیل می دهد، گفت: در صورتی که اطلاعات متنوع و حجیم باشد، این امر موجب سردرگمی می شود بنابراین برای رسیدن به نتیجه بایستی اطلاعات پردازش و با شناخت عمیق مبتنی بر تحلیل درست باشد.

سردار سلیمانی، توسعه ساختاری و تأمین زیرساخت های بنیادین در ابعاد مختلف با تقدم کیفی سازی را از اولویت های پلیس فتا در مجموعه نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: کارکنان این پلیس در فضای گسترده سایبر برای مبارزه با جرایم این حوزه فعالیت می کنند بنابراین راه بسیار پر پیچ و خمی را در پیش رو دارند که برای تشخیص صحیح راه و پیشگیری از بن بست، بایستی همواره تقوا و مجاهدت داشته باشند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط