رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:18
تنظیم اندازه قلم

پ

2:56
کد خبر: 140117

پنج دلیل برای بهبود امنیت سایبری با استفاده از بروزرسانی نرم افزارها

بیدار شوید، طرفداران امنیت سایبری، و اجازه ندهید كسب‌و‌كار شما یک هدف آسان برای مجرمان اینترنتی باشد. ياد بگيريد كه چرا حفظ زیرساخت‌هاى دیجیتال تا به امروز باید یک بخش مهمى از استراتژی شما باشد.

متخصصان فناورى اطلاعات کارمندان را تشویق مى‌کنند که زیرساخت‌ها و نرم افزارهاى دیجیتالى خود را بروز نگه‌دارند. این بروزرسانى‌ها مزایاى زیادى دارد که مى‌تواند شما را از بروز عواقب ناگوار حفظ نماید. تونی برادلی، تحلیلگر امنیتی، در این خصوص از مزایای حفظ امنیت مى‌گوید که در ادامه آمده است:

آرامش خاطر

حفظ بروزرسانی‌ امنیت سایبرى و محدود کردن مجرمین سایبری مى‌تواند به بهبود شرایط کار در یک سازمان کمک کند. در این‌صورت مدیران و کارمندان می‌توانند بر روی کسب‌و‌کار خود به درستى تمرکز داشته باشند و به آینده سازمان خود بیاندیشند.

افزایش اعتماد مشتریان و افزایش فروش

متاسفانه هیچ تضمینی وجود ندارد حتی با داشتن زیر ساخت محاسباتی بی‌نظیر امکان وقوع یک حمله سایبری را از بین ببرد. با این حال، شواهد حاکی از این است که مجرمان سایری تمایل دارند به سراغ قربانیان آسیب‌پذیرتر بروند. بنابراین منطقى است از وجود هرگونه چالش و تهدید سایبرى براى جلوگیرى از نفوذ احتمالى اطمینان حاصل نمود.

در حال حاضر  بروز نگه داشتن سخت افزار و نرم افزار به ویژه برای شرکت‌های درگیر در فروش آنلاین مهم است. برادلی می‌گوید: اگر شما یک تجارت الکترونیک را هدایت می‌کنید، امنیت سایبری یکی از کلید‌های مهم افزایش فروش در فروشگاه دیجیتال شما است.

17itl001_cybersecurity_framework_update_rev2.jpg

مشتریان به دنبال این هستند که آیا کسب‌کارهای آنلاین توسط سازمان‌های نظارتی گواهی و تایید می‌شوند. به عنوان مثال وجود نمادهای امنیتی در سایت مى‌تواند به کاربران نسبت به اصالت هویت فروشنده و محرمانگی داده‌ها اطمینان دهد. مالکان کسب‌و‌کارهاى آنلاین مى‌تواند این گواهى‌ها را  شرکت‌هاى امنیت و ارائه دهنده گواهی SSL دریافت کنند. حداقل ملزومات دریافت این گواهینامه این است که شرکت را تشویق به بروزرسانی سخت افزار و نرم افزار می‌کند.

رتبه‌بندی بهتر در موتور جستجو

رتبه‌بندی موتور جستجو در هنگام بررسی نقص داده یا حمله سایبری به ندرت مورد توجه قرار می‌گیرد. نفوذ واقعی و زنجیره‌ای از حوادث ناخواسته مى‌تواند بر روى رتبه بندی موتور جستجوگر وب سایت شرکت تاثیرگذار باشد.

برادلی در این مورد می‌گوید: یک حمله سایبری می‌تواند باعث خرابی طولانی مدت شده و وب سایت شرکت را در مقابل خزنده‌های موتور جستجو غیرقابل دسترسی کند و این امر اغلب منجر به کاهش رتبه‌بندی موتور جستجو می‌شود. همچنین خرابی نیز به طور مستقیم بر تجربه بازدیدکنندگان وب سایت شما تاثیر منفى را در پى‌خواهد داشت.

تجربه مرور بهتر برای مشتریان

با پهنای باند بالای امروزی مشتریان انتظار نمایش سریع در وب را دارند، آمارها نشان می‌دهد که معمولا 40%  از کاربران به علت کندی در وب سایت آن را رها کرده و از وب سایت خارج مى‌شوند، این آمار در تلفن‌های همراه در حدود 53% است.

راه‌های متعددی برای مجرمان اینترنتی وجود دارد که بر عملکرد وب سایت شرکت و پلتفرم تجاری آنلاین آن تأثیر گذار باشد؛ یکی از این موارد، حمله انکار سرویس توزیع شده (DDOS) است که بهترین راه برای جلوگیری از این نوع حملات بروز رسانی سخت افزار و نرم افزار است.

تأمین کنندگان فروشندگان شخص ثالث

در آرشیو techmedia  داستان شرکت‌هایی قرار داده شده است که به طور غیر قانونی از طریق فروشنده شخص ثالث مورد سوء استفاده قرار گرفته اند. این روش کلاهبرداری از طریق یک کارمند یا با استفاده از یک دستگاه آسیب پذیر و یا نرم افزار فروشنده شخص ثالث اتفاق می‌افتد.

در نهایت بیایید با آن روبرو شویم،‌ اقدامات امنیت سایبری بدون اطمینان از تمام اجزای زیر ساخت محیط نادرست است. علاوه بر بستن حفره‌های امنیتی، نگهداری و بروزرسانى سخت افزارها و نرم افزارها تضمین مى‌کند که زیر ساخت های دیجیتال شرکت در بهره وری بالا عمل می‌کنند.

 

مترجم: وحید زهانى

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط