رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:18
تنظیم اندازه قلم

پ

1:15
کد خبر: 140300

آموزش همگانی و تعامل با سازمان ها، گامی موثر در کاهش وقوع جرایم سایبری

رئیس پلیس فتا استان مرکزی گفت: ارتباط و تعامل سازنده پلیس فتا با ادرات و سازمان‌های دولتی می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی نقش مؤثری را ایفا کند . 

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا:سرهنگ احسان آنقی رئیس پلیس فتا مرکزی به همراه کارشناسان پلیس فتا استان در نشست صمیمانه‌ با حراست و مسئولین شرکت پتروشیمی شازند اظهار داشت: پلیس فتا توانسته با ارائه آموزش و هشدارهای پیشگیرانه در راستای جرائم حوزه فضای سایبر، ضمن آشنا کردن کاربران با نوآوری‌های فضای مجازی، آن‌ها را از تهدیداتی که در این فضا وجود دارد، مطلع کند.

وی ادامه داد : پلیس فتا در تحقق اهداف پیشگیری از جرم با اطلاع‌رسانی مناسب و آموزش همگانی به اقشار مختلف جامعه در خصوص مخاطرات فضای مجازی می‌تواند نقش مهمی در ایمن و سالم‌سازی فضای مجازی و کاهش تخلفات و جرائم ایفا کند.

رئیس پلیس فتا استان مرکزی مسئله امنیت در فضای مجازی و اینترنت را موضوعی مهم و حیاتی دانست و گفت: عدم رعایت نکات امنیتی لازم در فضای مجازی، خطرات و آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به دنبال دارد.

در ادامه رضایی رئیس حراست شرکت پتروشیمی شازند ضمن تشکر از تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس فتا در برقراری امنیت در فضای سایبری افزود: این شرکت آمادگی همکاری و مساعدت در راستای انجام هرچه مطلوب‌ تر مأموریت‌های سازمانی پلیس فتا را دارد و امیدوار است این تعامل سازنده در سالم‌سازی فضای مجازی و ایجاد آرامش بین کارکنان شرکت پتروشیمی شازند را به ارمغان بیاورد.

RPC Shazand1.JPG

در پایان این دیدار سرهنگ آنقی ضمن قدردانی از حسن توجه مدیران و مسئولین شرکت پتروشیمی شازند، تأکید کرد: پلیس فتا با تمام توان و ظرفیت خود در راستای افزایش سطح آگاهی و ارتقاء سواد رسانه‌ای کاربران استانی گام خواهد برداشت.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط