رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1397-10-04 08:55
تنظیم اندازه قلم

پ

1:35
کد خبر: 140343

هواپیمای بدون سرنشین کوچک

این هواپیماهای بدون سرنشین کوچک، تحولی جدید را در امر ثبت تصاویر را در برمی‌گیرند و به شما این اجازه را می‌دهند که عکس‌ها و فیلم‌های خیره کننده‌ای را از ارتفاع بالا بگیرید، بنابراین می‌توانید دوستان خود را با ثبت اینگونه تصاویر جذاب تحت تاثیر خود قرار دهید.

با توجه به حجم کم این پرنده مکانیکی که حتی می‌توانید این وسیله را به راحتی در جیب خود قرار دهید و آن را با خود به هر کجا حمل کنید به طوری که آماده کردن این وسیله برای رفتن در کمتر از 30 ثانیه انجام می‌شود. این وسیله که DroneX Pro نام دارد، بر روی توسعه محصول به جای نام تجاری محصول تمرکز دارد. این بدان معنی است که آنها قادر به ارائه یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک در سطح جهانی با قیمت باور نکردنی پایین هستند.

Drone X Pro توسط دو مهندس آلمانی طراحی شده است که دوستداران هواپیماهای بدون سرنشین هستند. آنها متوجه شدند که هواپیماهای بدون سرنشینی که در بازار وجود دارد بسیار بزرگ، سنگین و حمل و نقل آن بسیار دشوار است. بنابراین، این هواپیمای فوق العاده جمع و جور و بدون سرنشین را طراحی و تولید کرده‌اند.

Small drone2.png

Drone X Pro چگونه کار می کند؟
اول، شما باید یک برنامه نصب کنید (فقط کد QR را در کتابچه راهنمای کاربر اسکن کنید) همه چیز خیلی آسان است.

پس از انجام این کار، فقط باتری را ، به هواپیماهای بدون سرنشین خود متصل کنید و برنامه را راه اندازی کنید. در کمتر از 10 ثانیه شما آماده هستید که هواپیمای خود را پرواز دهید!

قیمت این شی پرنده چقدر است؟
من حدس زدم که این مبلغ 300 تا 400 دلار است، اما من اشتباه کردم. آنها تنها 99 دلار قیمت دارند، که این قیمت برای هواپیماهای بدون سرنشین با این کیفیت فوق العاده ارزان است!

مزایای اصلی Drone X Pro قابل حمل بودن و حمل نقل آسان، قیمت ارزان، دوربین و سهولت استفاده از آن است.

Small drone1_0.png

هواپیمای بدون سرنشین Drone X Pro ساخته شده از پلاستیک ABS است. این باعث می شود هواپیماهای بدون سرنشین بسیار سبک تر و قوی تر باشند.

مترجم: مسعود سلطانیان

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط