رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:18
تنظیم اندازه قلم

پ

1:12
کد خبر: 140543

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در خراسان شمالی

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی از شناسایی و دستگیری کلاهبردار میلیاردی که توانسته بود با جلب اعتماد افراد بیش از 30 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کند خبر داد.

 پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ علی اعتمادی رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در تشریح این خبر اظهار داشت :برابر نیابت قضایی از یکی از استان‌های جنوب شرقی کشور در خصوص شخصی که دارای شکات بسیاری در استان‌های مختلف کشور بوده و از ابتدای سال نیز متواری بود، با توجه به حساسیت موضوع مراتب به‌سرعت در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام دو هفته تلاش مستمر و شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس فتا استان و با انجام اقدامات فنی و تخصصی محل اختفای فرد متواری مورد شناسایی قرار گرفت و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ اعتمادی ادامه داد: این فرد با ارائه قیمت‌های فوق‌العاده پایین و شگفت‌انگیز به افراد در رابطه با کالاهای کوچک از قبیل لوازم الکترونیکی و همچنین لوازم منزل ، ضمن جلب اعتماد افراد، با وعده فروش خودرو زیر قیمت بازار اقدام به دریافت وجه می‌کرده و سپس متواری می‌ شده است.

این مقام مسوول با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه به بیش از 30 میلیارد ریال کلاهبرداری اقرار کرده است ، گفت: این کلاهبردار پس از تشکیل پرونده اولیه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد . 

سرهنگ اعتمادی در پایان به شهروندان توصیه کرد: به‌هیچ‌وجه قبل از گرفتن کالا یا خدمات موردنظر هیچ مبلغی را به‌حساب شخص فروشنده کالا یا خدمات واریز نکنید و در صورت خرید کالا در فضای مجازی نهایت دقت را به خرج دهید و موارد امنیتی را همیشه مدنظر داشته باشید.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط