رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:17
تنظیم اندازه قلم

پ

1:19
کد خبر: 140802

عامل اصلی حملات DDOS به یک بیمارستان در بوستون دستگیر شد

پلیس امریکا مارتین گاتسفلد را به عنوان مجرم اصلی حملات تکذیب سرویس(DDOS) به بیمارستان کودکان بوستون که در سال 2014 اتفاق افتاده بود، اعلام و وی را دستگیر کرد.

مارتین گاتسفلد در اعترافات خود هدفش را از انجام این کار توضیح داده و عنوان کرد که این کار را به یاد جاستینا پلتیر انجام داده است.  جاستینا پلتیر در سال 2014 در این بیمارستان بستری بوده است و متاسفانه پرشکان در تشخیص بیماری او اشتباه کردند.

بنا به گزارشات گاتسفلد سعی داشت به همراه همسر خود از آمریکا به سمت کوبا فرار کند اما موفق به فرار نشد.

حملات DDoS نه تنها زیرساخت فناوری اطلاعات بیمارستان را فلج کرد بلکه موجب ضرر صدها هزار دلاری در سال 2014 شد. گاتسفلد به همراه همسرش توسط یک کشتی دیزنی کروز در حال فرار به کوبا بودند که توسط مقامات فدرال دستگیر شدند.

 

iStock-843534370_0.jpg

 

بر اساس گزارشات گاتسفلد به 10 سال حبس و پرداخت مبلغ  443 هزار دلار محکوم شده است.

وی قصد دارد در مورد رای دادگاه اعتراض کند و درخواست تجدید نظر بدهد و جالب این است که از کرده خود به هیچ عنوان پشیمان نیست.

شایان ذکر است که در اوایل سال 2013، پدر و مادر جاستین پلتیر او را به بیمارستان کودکان بوستون آورده بودند تا برای اختلال میتوکندری درمان شود. میتوکندری یک اختلال نادر است که از هر 8000 کودک برای یک نفر اتفاق افتاده و بر سلول‌های تولید انرژی تاثیر می‌گذارد.

آنها به دنبال یک متخصص برای درمان او بودند، اما در مارس 2014 پزشکان بیمارستان نتیجه گرفتند که او اختلال میتوکندری ندارد و مشکلات او نشات گرفته از استرس زیادی است که از سمت والدین به وی وارد شده است.

با تصمیم نادرست آنها ، دادگاه رای به ناتوانی پدر و مادر جاستینا در نگهداری فرزند خود داد .
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط