۱۳۹۷-۱۱-۲۵ ۱۲:۴۲
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۰۸
سرپرست پلیس فتا گیلان :

مزاحم اینترنتی برادر شاکی از آب درآمد

سرپرست پلیس فتا استان گیلان از دستگیری برادری که با انگیزه اختلاف خانوادگی برای خواهر خود در شبکه اجتماعی تلگرام ایجاد مزاحمت می کرد، خبر داد.

پایگاه اطلاع‌ رسانی پلیس فتا:سرگرد ایرج پورمستمند سرپرست پلیس فتا استان گیلان در تشریح این خبر گفت: به تازگی خانومی ۵۹ ساله با در دست داشتن گزارش قضایی،به پلیس فتا مراجعه کرد و مدعی شد، فردی ناشناس از طریق پیام‌رسان تلگرام، به مزاحمت و تهدید علیه وی اقدام می‌ کند و با ارسال عکس و کلمات ناشایست و غیراخلاقی مشکلاتی را برای او ایجاد کرده است  لذا رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: پس از انجام تحقیقات فنی و محرز شدن انجام عمل مجرمانه به‌ وسیله تلگرام، با بهره‌گیری از تکنیکها و شگردهای پیچیده پلیسی و تخصصی، ضمن شناسایی گرداننده اکانت متهم ، مشخص شد متأسفانه وی برادر شاکی پرونده است.

سرگرد پورمستمند بیان داشت : متهم طی عملیاتی غافلگیرانه با ادله و مستندات مجرمانه، توسط کارشناسان زبده پلیس فتا دستگیر شد.

سرپرست پلیس فتا گیلان در ادامه به اقرار متهم به جرم خود مبنی بر اینکه با ارسال مطالب توهین‌آمیز و محتوای غیراخلاقی در تلگرام برای خواهر خود باهدف تسویه‌حساب شخصی ایجاد مزاحمت کرده ، خبر داد. 

وی با اعلام اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی به دادسرای کیفری رشت معرفی شد، از مردم خواست در ارتباط ، انتشار و اشتراک محتوا را رعایت کنند و درصورت اطلاع ازهرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام‌رسان موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی اطلاع‌ رسانی کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط