رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۷-۱۲-۲۰ ۰۸:۴۸
تنظیم اندازه قلم

پ

۰:۵۳
رئیس پلیس فتا همدان :

مراقب سایت‌ها و کانال‌های فروش بلیط نوروزی باشید

رئیس پلیس فتا استان همدان به شهروندان هشدار داد : با نزدیک شدن به ایام پایانی سال مراقب افراد کلاهبردار در حوزه فروش بلیط‌های نوروزی در فضای مجازی باشید.

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ‌ فیروز سرخوش‌نهاد رئیس پلیس فتا استان همدان با اعلام این خبر بیان کرد: با شروع سال جدید و افزایش درخواست شهروندان مبنی بر خرید بلیط‌های نوروزی از طریق اینترنت، افراد فرصت طلب سعی می‌کنند با گمراه نمودن آنان اقدام به کلاهبرداری نمایند که شهروندان در این خصوص باید مراقب سایت‌ها،کانال‌ها و گروه‌های که در این زمینه فعالیت می‌کنند باشند.

این مقام انتظامی افزود: هموطنان برای تهیه بلیط به مراکز و سایت‌های مجاز در پورتال رسمی هر یک از ارگان‌های حمل‌ و نقل عمومی مانند هواپیمایی کشوری (http:‎//www.cao.ir)، حمل‌و نقل ریلی (https:‎//www.raja.ir) و حمل‌و نقل جاده‌ای (سایت تعاونی‌های مجاز) مراجعه کنند؛ همچنین از سایت‌های واسط که به صورت غیر مجاز و بعضاً گران‌تر از قیمت مصوب، بلیط به فروش می رسانند، خودداری نمایند.

وی در پایان با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس فتا آماده ارائه مشاوره در زمینهٔ فضای مجازی به خانواده‌ها می‌باشند ، گفت : کاربران در صورت مواجهه با صفحات دارای محتوای مجرمانه می‌توانند آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس cyberpolice.ir بخش ثبت گزارش مردمی با ما در میان بگذارند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط