رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-01-03 08:58
تنظیم اندازه قلم

پ

1:53
کد خبر: 141607

پیام تبریک رئیس پلیس فتا بمناسبت حلول سال نو خورشیدی

یا مقلّب القلوب والابصار
یا مدّبرالیل و النهّار
یا محوّل الحول و الاحوال
حوّل حالنا الی احسن الحال

نوروز فرا رسیده تا نوید دهنده قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت ‌باشد و عالم پیر به مدد باد صبا دگرباره جوان گردد. نوروز فرصتی است گران برای نگریستن به رستاخیز طبیعت و چه زیباست روییدن چمن و گلزار و زنده شدن طبیعت. پس دست به درگاه خداوند منان برداشته و دعا می‌کنیم که  الهی ،حوّل حالنا الی احسن الحال.

پروردگار بخشنده و مهربان را سپاسگزاریم تا احوال ما را نیز از این تحول بی‌بدیل بی‌بهره نساخته و توفیق تداوم خدمت رسانی در عرصه فضای مجازی و کوشش برای تامین امنیت این فضا را به ما سپرده تا بتوانیم همچون سال‌های گذشته مصمم و استوار گام برداریم و برای جلب رضایت خداوند متعال و  خدمت به ملت شریف ایران عزیز تلاش کنیم تا در سایه امنیت سال رونق تولید  با تلاش و همتی بیش از گذشته خدمتگذار باشیم و بتوانیم از آسیب‌های فضای مجازی پیشگیری نمائیم.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی(ع) آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت، در آستانه فرا رسیدن عید نوروز باستانی و آغاز سال نو، تبریک و تهنیت صمیمانه خود را به رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی، شهدای گرانقدر، خانواده معظم شهدای عرصه نظم و امنیت، تمامی خانواده‌های عزیز ایرانی، بالاخص خانواده بزرگ پلیس فتا تقدیم داشته و ضمن قدردانی از تلاش یکایک همکاران عزیز، در پرتو عنایات بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، آسایش و شادکامی، عزت و کامیابی این عزیزان را آرزومندم. با توجه به دغدغه مقام معظم رهبری در مورد فضای مجازی، تنها تلاش و همتی مضاعف در کنار تقوا، ایمان به خداوند و بهره مندی از علم و هنر می تواند تهدیدات فضای مجازی را به فرصت تبدیل کرده و آسایش و امنیت سایبری را برای هموطنان به ارمغان آورد. بنابراین همکاران محترم در پلیس فتا باید با جدیت و تلاشی بیشتر در جهت تامین امنیت فضای مجازی و همچنین آرامش خاطر هموطنان عزیزمان فعالیت نموده و با همراهی و همکاری مردم در جهت امنیت جامعه، کودکان و آینده سازان ایران اسلامی و سربلندی ملت شریف ایران اسلامی کوشا باشند.

امید است سال 1398 بیش از پیش، سال عزت و سربلندی ایران اسلامی و ذلت و خواری دشمنان این مرز و بوم باشد.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط