رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۰۱-۰۵ ۱۱:۳۰
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۳۳

بازدید سردار وحید مجید از استان لرستان

رئیس پلیس فتا ناجا سردار وحید مجید ضمن حضور در استان لرستان از ایستگاه‌های نوروزی و یگان‌های نمونه انتظامی شهرستان‌های نورآباد ، الشتر و ازنا بازدید و توان رزمی و عملیاتی آن استان را مورد ارزیابی قرارداد.

سردار وحید مجید در گفت گو با خبرنگار خبری پلیس ضمن تبریک نوروزی به کلیه همکاران خدوم و زحمتکش ناجا با مثبت ارزیابی نمودن عملکرد انتظامی استان لرستان از آمادگی این استان در اجرای طرح‌های پیشگیرانه در حوزه ترافیکی و عملیاتی و ایجاد فضای امن برای شهروندان و مسافران نوروزی در محورهای مواصلاتی تقدیر و تشکر نمود. 

رئیس پلیس فتا ناجا با ابراز همدردی با هم‌وطنان سیل‌زده استان‌های شمالی کشور به‌ویژه استان گلستان به هم‌وطنان توصیه نمود در صورت تمایل به همدردی و ارسال کمک‌های نقدی جهت یاری‌رساندن به هم‌وطنان آسیب‌دیده صرفاٌ نسبت به واریز به شماره‌حساب‌های اعلام‌شده از مراجع رسمی و معتبر نظیر صداوسیما و خبرگزاری‌ها اقدام نموده و به‌هیچ‌عنوان از واریز وجوهات به شماره‌حساب‌های افراد غریبه و بعضاٌ سودجو که با سوءاستفاده از موقعیت پیش‌آمده با تبلیغات دروغین درصدد کلاه‌برداری از هم‌وطنان هستند، هشدار داد.

وی ادامه داد : با توجه به سودجویی از کلاه‌برداری در این ایام با راه‌اندازی سایت‌های جعلی مبنی بر ارائه خدمات مسافرتی به متقاضیان به شهروندان توصیه نمود کلیه نیازمندهای مسافرتی فرد نظیر رزرو بلیط هواپیما ،قطار، اتوبوس و اماکن اقامتی و تورهای مسافرتی را صرفاً از سایت‌های معتبر که ضمن دارا بودن نشان اعتماد الکترونیک از سایر استانداردهای لازم برخوردار هستند تهیه و به‌هیچ‌عنوان فریب تبلیغات دروغین افراد کلاه‌بردار را نخورند.

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: با توجه به افزایش مسافرت‌ها و ترددهای بین‌شهری به هم‌وطنان و مسافرین نوروزی توصیه نمود ترجیحاٌ خریدهای بین‌راهی خود را به‌صورت نقدی پرداخت‌نموده و از واگذاری عابر بانک و افشاء رمز کارت‌بانکی به افراد غریبه و فروشندگان خودداری نموده و تمامی مراحل عملیات پرداخت الکترونیک در دستگاه پوز را شخصاٌ انجام دهند.

رئیس پلیس فتا ناجا در خاتمه با آرزوی موفقیت و سربلندی برای کلیه هم‌وطنان عزیز تأکید کرد : به جهت مقابله با جرائم سایبری و افزایش امنیت هم‌وطنان در فضای مجازی، ارتقاء سطح آموزش و دانش اینترنتی کاربران لازم و ضروری می‌باشد.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط