رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:16
تنظیم اندازه قلم

پ

1:08
کد خبر: 141973

رئیس پلیس فتا استان اصفهان از دستگیری مزاحم تلگرامی خبر داد

کارشناسان خبره پلیس فتا استان اصفهان با بکار گیری شگردهای پلیسی موفق به دستگیری فردی شدند که در پیام رسان تلگرام اقدام به مزاحمت و هتک حیثیت افراد می کرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ مرتضوی رئیس پلیس فتا استان اصفهان درتشریح این خبراظهار داشت: با اعلام شکایت یکی از شهروندان اصفهانی مبنی بر اینکه فردی از طریق شبکه‌ اجتماعی تلگرام برای وی ایجاد مزاحمت می کرد، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان  این پلیس قرار گرفت.

 رئیس پلیس فتا استان اصفهان با اعلام این خبرافزود:  شاکی در اظهارات خود بیان داشت، در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت می کرده تا اینکه مدتی قبل شخصی ناشناس با ارسال پیام‌های دوستانه به وی باعث مشکوک شدن همسرش  و در نتیجه  بر هم خوردن زندگی زناشویی اوشده است.

سرهنگ مرتضوی خاطر نشان کرد با انجام اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان سایبری پلیس فتا متهم به هویت (م.س) ساکن اصفهان شناسایی و و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شد.

وی در ادامه افزود: متهم که از دوستان نزدیک شاکی می‌باشد انگیزه خود را از ارتکاب این عمل مجرمانه، شوخی و سرگرمی عنوان داشته است.

این مقام مسئول تصریح کرد: توجه داشته باشید شبکه‌های اجتماعی حریم امن و خصوصی شما نیست، به دوستی ها درشبکه‌های اجتماعی اعتماد نکنید زیرا ممکن است با یک مجرم اینترنتی دوست شده باشید. 

سرهنگ مرتضوی در پایان گفت: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی موضوع را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی و کانال رسمی پلیس فتا در پیام‌ رسان‌های داخلی با آی‌دی cyberpolice با ما در‌ میان بگذارید.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط