رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:16
تنظیم اندازه قلم

پ

1:20
کد خبر: 142003

تفاهم نامه پژوهشی و علمی ، پلیس فتا و پارک علم و فناوری منعقد شد

رئیس پلیس فتا استان مرکزی از امضاء تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، پژوهشی و فناوری میان پلیس فتا و پارک علم و فناوری این استان خبر داد.

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ احسان آنقی رئیس پلیس فتا استان مرکزی از امضاء تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، پژوهشی و فناوری میان پلیس فتا و پارک علم و فناوری استان مرکزی خبر داد و عنوان کرد : این تفاهم‌ نامه باهدف تقویت و توسعه همکاری‌ها و به‌کارگیری فناوری روزآمد در اجرای طرح‌های همکاری پلیس فتا و پارک علم و فن‌آوری در راستای اقدامات پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای، کاربردی، مشاوره‌ای و آموزشی در موضوعات مرتبط با نیازهای پلیس فتا امضا شد.

سرهنگ آنقی خاطرنشان کرد: رسالت پلیس فتا ایجاد بستر امن در فضای سایبر برای کلیه فعالیت‌های سالم و ایجاد ناامنی برای افرادی است که در این فضا جرمی مرتکب می‌شوند.

این مقام انتظامی ضمن ابراز خرسندی از بهره‌ برداری از دستاوردهای نو و فناورانه پارک علم و فناوری استان مرکزی افزود: واحدهای فناور نیز می‌تواند استفاده متقابل از ظرفیت‌های پلیس فتا را داشته باشد.

رئیس پلیس فتا استان مرکزی در ادامه گفت: اجرای طرح‌های پژوهشی، تحقیقاتی و توسعه فناوری موردنیاز پلیس فتا توسط پارک علم و فناوری و ایجاد زمینه‌های مناسب برای بهره‌گیری از توانمندی‌ها و خدمات پارک و واحدهای فناور مستقر، برگزاری نشست‌ها، دوره‌ها، کارگاه‌های آموزشی عمومی و تخصصی و مهارت‌های کوتاه‌ مدت مشترک بر حسب اعلام نیاز دو طرف، برگزاری نشست‌های علمی مشترک انتقال تجربیات و نیازهای پلیس فتا به پارک و بالعکس و مشاوره درزمینه شناسایی و تعریف نیازهای پژوهشی و فن‌آوری پلیس فتا ازجمله موضوعات این تفاهم‌نامه همکاری است.

در پایان این نشست مشترک که در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری برگزار شد، واحدهای فناور و شرکت‌های حوزهIT محصول و دستاوردهای فناورانه خود را معرفی و سوالاتی را در خصوص نحوه همکاری با پلیس فتا مطرح کردند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط