۱۳۹۸-۰۲-۰۳ ۰۷:۴۶
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۱۰
با هدف مطالبات مردمی :

شعبه اختصاصی رسیدگی به پرونده های سایبری در دادگاه کیفری کردستان

رئیس پلیس فتا کردستان از اختصاص شعبه ۱۰۶ دادگاه کیفری محاکم عمومی و انقلاب این استان به اموررسیدگی به جرائم سایبری خبر داد و گفت : این امر موجب تسریع و کاهش زمان در رسیدگی به پرونده‌های جرائم فضای مجازی می شود.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ مهدی دانش پور رئیس پلیس فتا کردستان از اختصاص شعبه ۱۰۶ دادگاه کیفری محاکم عمومی و انقلاب استان کردستان به اموررسیدگی به جرائم سایبری خبر داد و گفت: با تعامل پلیس فتا و رئیس محاکم عمومی و انقلاب  این استان ، شعبه ای ویژه رسیدگی به جرائم سایبری تعیین شد که این امر موجب تسریع و کاهش زمان در رسیدگی به پرونده‌های جرائم سایبری می شود.

رئیس پلیس فتا کردستان در دیدار با رئیس محاکم عمومی و انقلاب استان کردستان ، احساس امنیت در فضای مجازی را حق  مسلم شهروندان دانست و بیان داشت: شناسایی جرائم سایبری، رسیدگی سریع و برخورد با مجرمان ، ازعوامل کاهش دهنده ارتکاب جرم در فضای مجازی است و این امر تاثیر به سزایی در سالم سازی محیط فضای مجازی و ارتقاء حس امنیت  شهروندان در این فضا می کند.

سرهنگ دانش پور ادامه داد : پلیس فتا در کنار اقدامات پیشگیرانه، با کمک دستگاه قضایی بدون اغماض با برهم زنندگان امنیت در فضای مجازی برخورد قانونی خواهد کرد.

رئیس دادگاه عمومی و انقلاب استان نیز در این دیدار با اظهار خرسندی از فعالیت‌های پلیس فتا به کسانی که در فضای مجازی اقدام به تضییع حقوق دیگران کرده و یا از شهروندان کلاهبرداری می‌کنند ، هشدار داد و گفت : دراین زمینه دستگاه قضایی با تعیین شعبه ویژه رسیدگی به جرائم سایبری و سرعت بخشیدن به روند پیگیری پرونده‌های سایبری با کمک پلیس فتا به برقراری امنیت در فضای مجازی می‌آید.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط