رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-02-09 12:41
تنظیم اندازه قلم

پ

1:11
کد خبر: 142170

اعتماد زیاد شاگرد به مربی ورزشی، دردسرساز شد

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد از برداشت غیرمجاز مبلغ 15 میلیون ریال از حساب بانکی شهروند یاسوجی خبر داد و گفت: بسیاری از برداشت‌های غیر مجاز بانکی در پی اعتماد به دیگران صورت می‌گیرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرگرد روح الله شهبازی‌پور در تشریح این خبر اظهار کرد: شهروند یاسوجی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و اظهار داشت به صورت غیرمجاز از حسابش مبالغی برداشت گردیده که خواهان پیگیری موضوع شده است.

وی افزود: پس از اخذ اظهارات شاکی و انجام تحقیقات اولیه توسط کارشناسان پلیس فتا استان، مشخص گردید مبلغ 15 میلیون ریال از حساب وی طی چند مرحله به صورت غیرمجاز برداشت شده که طی اقدامات صورت گرفته نهایتاً متهم که مربی ورزشی شاکی بود شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی احضار گردید.

سرگرد شهبازی‌پور گفت: در این پرونده متهم با در اختیار داشتن کارت بانکی شاکی و سوءاستفاده از اعتماد وی اقدام به فعال نمودن رمز اینترنتی آن کرده که نهایتاً طی چند مرحله خرید اینترنتی انجام داده بود.

این مسئول انتظامی گفت: شهروندان از واریز مبالغ زیاد به حساب‌هایی که بیشتر با آن سروکار دارند و یا رمز اینترنتی آن فعال است، خودداری نمایند.

سرگرد شهبازی‌پور از شهروندان خواست اطلاعات مالی و بانکی‌شان را با دقت نزد خود نگهدارند و رمز کارت را به صورت دوره‌ای تغییر داده و ضمن فعال نمودن امکان دریافت پیامک، از تراکنش‌های انجام شده حساب خود مطلع شوند.  

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir بخش تماس با ما درمیان بگذارند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط