رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-02-17 09:06
تنظیم اندازه قلم

پ

1:09
کد خبر: 142302

تغییر رمز عبور عامل مهم در پیشگیری از برداشت های غیر مجاز

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تغییر رمز عبور عامل مهم در پیشگیری از برداشت های غیر مجاز است ، از دستگیری فردی که با سوءاستفاده از اعتماد دوست خود اقدام به برداشت اینترنتی از حساب وی کرده بود ، خبر داد. 

سرهنگ "علی کریمی" رییس پلیس فتا استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس فتا گفت : فردی به این پلیس مراجعه و اعلام کرد شخصی ناشناس با دسترسی به اطلاعات بانکی وی چندین فقره برداشت اینترنتی انجام داده و حساب بانکی ایشان را خالی نموده است لذا درخواست پیگیری دارد ، با توجه به حساسیت، موضوع در دستور کار کاراگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های علمی و تخصصی مشخص شد که عامل برداشت غیر مجاز از حساب فرد شاکی یکی از دوستان صمیمی وی است که بلافاصله ماموران در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ کریمی ادامه داد : متهم عنوان داشت که از اعتماد دوستش که کارت بانکی خود را برای انجام کاری به او سپرده بود سوء استفاده کرده و بدون اجازه وی مبالغی را از حساب برداشت کرده است.

رییس پلیس فتا استان کرمانشاه هشدار داد: هرگز کارت بانکی خود را به دوستان و آشنایان خود نسپارید و با هوشیاری از رمزهای عبور خود مراقبت نمایید و اگر شخص یا اشخاصی به هر نحوی به کارت بانکی شما دسترسی پیدا کرد حتماً نسبت به تغییر رمزهای خود اقدام کنند.

وی در پایان گفت: در انتها از هموطنان عزیز درخواست داریم در صورت مواجه و یا مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسCyberpolice.ir بخش تماس با ما  و یا شماره تلفن هفت رقمی 21821921  با ما  در میان بگذارند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط