رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-02-26 11:10
تنظیم اندازه قلم

پ

1:06
کد خبر: 142469

تاثیر فضای مجازی بر عقاید و افکار نوجوانان و جوانان

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی با شرکت در کارگاه آموزشی " تاثیر فضای مجازی بر عقاید وافکار نوجوانان " بر لزوم آگاهی بیشتر خانواده ها ازشیوه های نفوذ دشمن بر جوانان و نوجوانان در دنیای اینترنت تأکید کرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ محمدپور رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی در کارگاه آموزشی با موضوع تاثیر فضای مجازی بر عقاید و افکار نوجوانان و جوانان اظهار داشت: متاسفانه درعصر حاضر یکی از تکنیک‌‌های که دشمن، راه اندازی کانال ها و گروه هایی در شبکه های اجتماعی است که با هدف ضربه زدن به نظام و ایجاد شبهه در باورهای دینی افراد صورت می‌پذیرد.

سرهنگ محمد پور با بیان اینکه آگاهی جوانان یکی از مهمترین راه‌های کاهش مشکلات در بستر اینترنت است، افزود: نکته مهمی که خانواده‌ها باید آن را در نظر بگیرند این است که فضای‌ مجازی به ضلعی جدایی ‌ناپذیر در تربیت فرزندان تبدیل شده است والدین عزیز می‌بایست ضمن همراهی کردن فرزندانشان هنگام کار با فضای مجازی، اطلاعات خود را در این خصوص بالا ببرند تا زمانی که فرزندشان با مشکلی روبه رو شد بتوانند به فرزندشان کمک کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: نوجوانان و جوانان عزیز هر مطلبی را در فضای مجازی باور نکنند و هنگامی که  با مطالب چالشی در فضای مجازی روبه‌‌رو شدند  برای پاسخ صحیح این سوالات حتما از کارشناسانی  که در آن حوزه تخصص دارند کمک بگیرند.

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی در پایان گفت: کاربران هشدارهای پلیس فتا را جدی بگیرند و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای‌ مجازی یا پیام‌رسان‌های ‌تلفن همراه، مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط