۱۳۹۸-۰۲-۲۸ ۱۰:۵۷
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۱۲
همزمان با ماه مبارک رمضان:

دیدار کارکنان پلیس فتا ایلام با نماینده ولی فقیه در استان

کارکنان پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام در نشستی صمیمی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام دیدار کردند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: در این دیدار ابتدا سرهنگ "علی جمالی" رییس پلیس فتا ایلام به تشریح شرح وظایف و رویکردهای مختلف پلیس فتا پرداخت و اشارهای هم به عملکرد پلیس فتا در چند سال اخیر داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه مجموعه پلیس فتا استان ایلام، گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند، اعلام داشت: مجموعه پلیس فتا با تمام توان و امکانات بیش از پیش در خط مقدم شناسایی مجرمان حوزه فضای مجازی آماده اجرای ماموریت‌های محوله می‌باشد.

در ادامه نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم شهر ایلام، با تقدیر و تشکر از عملکرد پلیس فتا، به حساسیت و ظرافت کار در فضای مجازی و برنامه‌های دشمن در این فضا اشاره کردند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار در ادامه بر ضرورت برگزاری کلاس‌های آموزشی برای عموم مردم با موضوع تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی تأکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه و موقعیت پرسنل پلیس فتا در مواجهه با جرایم مختلف فضای مجازی افزود: پرسنل پلیس فتا باید نسبت به خطرات و تهدیدات پیش روی خود در حین انجام مأموریت‌های محوله آگاهی کامل داشته باشند و با رعایت حدود شرعی و حقوق شهروندی با مجرمین سایبری مقابله کنند.

حجت الاسلام کریمی تبار در پایان ضمن آرزوی توفیقات برای کارکنان پلیس فتا عنوان کرد: امید است کارکنان پلیس فتا با تعامل مطلوب و هرچه بیشتر با نهادهای مختلف در راستای آموزش و فرهنگ سازی مطلوب تعامل مضاعفی داشته و جرایم این حوزه را به حداقل برسانند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط