رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۰۳-۱۱ ۰۹:۳۸
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۰۴

همگام سازی تلفن همراه شما با ویندوز ساخت مایکروسافت

مایکروسافت اعلام کرد که همگام سازی از این به بعد داده‌های تلفن همراه شما، بدون نیاز به اتصال به شبکهWiFi  به ویندوز خانگی شما قابل انتقال می‌باشد.

این ویژگی جدید ویندوز مایکروسافت، ابتدا در توییتر آقای Roberto Bojorquez مدیریت این شرکت بزرگ اعلام شد.

برای فعال کردن این گزینه شما در Android با فعال کردن Settings > Sync over mobile data and  toggling این قابلیت فعال می‌شود.

your-phone-companion.jpg

همانطور که Bojorquez در توییتر توضیح داد، تمام ویژگی های تلفن شما در حال حاضر بر روی داده های تلفن همراه و یا هر اتصال Wi-Fi کار می‌کنند، به استثناء صفحه نمایش تلفن همراه شما که نیاز به برنامه‌های دسکتاپ برای به اشتراک گذاشتن تصویر و یک شبکه WiFi و اتصال بلوتوث می‌باشد.

بروزرسانی جدید Android Phone شما همچنین با یک آیکون جدید همراه است که این گزینه در این ماه نیز به برنامه‌های Windows 10 اضافه خواهد شد.

همچنین مایکروسافت برای پاسخ دادن به پیام های متنی به طور مستقیم از اطلاعیه‌های نمایش داده شده در رایانه‌های شخصی شما پشتیبانی می‌کند.

هماهنگ سازی تلفن همراه در طول ماه آوریل به تلفن همراه شما اضافه خواهد شد که کاربران را قادر به مدیریت هشدارها بدون نیاز به دسترسی به تلفن خود می‌کند. این ویژگی همچنین به کاربران اجازه می‌دهد اخطارها را بر روی رایانه خود رد کند و آنها را به صورت خودکار بر روی گوشی‌های اندرویدی خود پذیرش کنند.

مترجم: مسعود سلطانیان

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط