۱۳۹۸-۰۳-۱۹ ۱۳:۳۲
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۲۰

بازدید فرمانده انتظامی زنجان از پلیس فتا استان

فرمانده انتظامي زنجان در حاشیه بازدید از پلیس فتا این استان ، ضمن بیان اینکه هدف اصلي نیروی انتظامی خدمت رسانی به مردم است، اظهار داشت : پلیس فتا زنجان اقدامات خوبی را در تأمین و برقراری امنیت در فضای مجازی انجام داده است.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سردار رحیم جهانبجش فرمانده انتظامی استان زنجان به همراه سرهنگ عباسی، رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از پلیس فتا زنجان بازدید کرد. 

پس از ارائه گزارش عملکرد توسط سرهنگ آدینه لو رئیس پلیس فتا استان ؛ سردارجهانبخش در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت : حفاظت و صیانت ازهویت دینی و ملی‌، مراقبت و پایش از حوزه فناوری برای ممانعت از تعرض به ارزش‌ها و هنجارهای جامعه‌، حفظ حریم خصوصی و آزدای‌های مشروع در فضای تبادل اطلاعات از دیگر ماموریت‌های این پلیس تخصصی می‌باشد.

وی با تاکید براینکه پلیس فتا از نیروهای جوان و با دانش و تحصیل کرده برخوردار است، گفت: پلیس فتا یک مجموعه به روز است و در تمامی زمینه‌ها خود را به خوبی نشان داده است و این از همت بالای این مجموعه است.

فرمانده انتظامی زنجان با بیان اینکه امروزه شاهد افزایش قربانیان فریب‌های اینترنتی درسطح جامعه هستیم و افراد بیشتری سرمایه‌های خود را از این طریق از دست می‌دهند ،افزود: اطلاع رسانی مناسب و افزایش دانش وآگاهی عمومی مردم ازطریق برگزاری کلاس و کارگاه آموزشی می‌تواند نقش به سزای در پیشگیری از آسیب و تهدیدات فضای مجازی ایفا کند.

سردار جهانبخش به نقشه راه این مجموعه در حوزه های مختلف ماموریتی اشاره کرد و صیانت از کارکنان،ارتقاء تعاملات درون و برون سازمانی، رعایت حقوق شهروندی ، مقابله جدی با مخلان نظم و امنیت در فضای مجازی و ارتقاء امنیت اجتماعی را از جمله این خط  مشی ها برشمرد . 

این مقام مسئول در پایان تاکید کرد: پلیس فتا باید از تمام ظرفیت‌های خود در راستای خدمت به مردم استفاده کند زیرا ما پاسخگو هستیم و باید منافع مردم را به منافع خود ترجیح دهیم.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط