رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:15
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 142851

نتیجه حسادت زنانه، مزاحمت بود

رئيس پليس فتا کرمان گفت: زني كه با حسادت خود قصد برهم زدن امنيت و آرامش يک خانواده را در فضاي مجازي داشت توسط پليس فتا استان كرمان شناسايي و دستگير شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا:سرهنگ ستاد امین یادگار نژاد رئیس پلیس فتا کرمان در این خصوص اظهار داشت : در پی شکایت مردی مبنی بر اینکه مدتی است که شخص ناشناسی در فضای مجازی اقدام به ایجاد مزاحمت برای وی و خانواده اش می نماید لذا پرونده به طور ویژه  در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات فنی و کارشناسی و کار شبانه‌روزی کارشناسان این پلیس سر نخی از یک زن به دست آمد که پس از هماهنگی با مقام قضایی متهمه دستگیر شد.

یادگارنژاد افزود: پس از دلالت متهمه به این پلیس در بازجویی خود اعتراف نمود که با شاکی همکار بوده و نسبت به وی حس و علاقه‌ای داشته اما بعد از اینکه وی ازدواج نمود به قصد بر هم زدن زندگیش دست به چنین کاری زده با این هدف که چون فضای مجازیست شناسایی و ردیابی نمی‌شود.

این مسئول انتظامی افزود: آبروی افراد بازیچه دست شما و ابزاری برای سرگرمی دیگران در فضای مجازی نیست و از آزادی بیانی که در فضای مجازی وجود دارد سوءاستفاده نکنید.

رئیس پلیس فتا کرمان در پایان گفت: هرگونه اعمال مجرمانه توسط افراد خاطی در فضای مجازی توسط پلیس فتا پیگیری خواهد شد پس می‌طلبد که افراد نسبت به رفتارهای خود در فضای مجازی دقت بیشتری داشته و از انجام هرگونه جرمی خودداری نمایند.

این مقام مسئول در خاتمه سخنانش بیان داشت‌: سایت پلیس فتا به آدرس الکترونیکی www.cyberpolice.ir آماده دریافت گزارش های مردمی بوده و همچنین کاربران گرامی می‌توانند آخرین اخبار حوادث و رویدادهای سایبری را از این سایت دریافت کنند، همچنین شماره تماس ۲۴۶۰۳ ۲۱۸ ۰۳۴ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان در سراسر استان است.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط