۱۳۹۸-۰۴-۰۹ ۰۹:۱۲
تنظیم اندازه قلم

پ

۳:۵۳
اخبار امنیت فناوری:

بهترین برنامه ضد سرقت برای اندروید شما

گوگل یک گزینه داخلی دارد که به کاربران این امکان را می‌دهد تا تلفن‌های مسروقه و یا مفقود خود را با استفاده از گزینه Find My Device (گوشی مرا پیدا کن) ردیابی کنند. بااین‌حال، این اپلیکیشن در گوگل، تنها گزینه برای ردیابی و جستجوی گوشی‌های هوشمند اندرویدی نیست. زیرا در فروشگاه گوگل پلی، اپلیکیشن‌های متعددی باقابلیت بالا قابل‌دسترسی است. در اینجا، op8 را به‌عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ضد سرقت به اشتراک گذاشته‌ایم که می‌تواند شمارا دریافتن گوشی هوشمندی که گم‌کرده‌اید، یاری رساند.

شکی نیست که در مفقود شدن گوشی‌های هوشمند که همیشه یک تجربهٔ ناخوشایند است، اندازه و قیمت گوشی اهمیتی ندارد. هیچ‌کس دوست ندارد حتی تصور کند که گوشی وی گم‌شده، یا به سرقت رفته است، اتفاقی که می‌تواند برای هرکسی رخ دهد. بنابراین، همیشه برای مقابله با چنین رخداد ناخوشایندی، با یک انتخاب عالی از اپلیکیشن‌های مناسب ضد سرقت در اندروید، باید آماده بود.

در این مقاله، برخی از بهترین نرم‌افزارهای اندروید را که به محافظت از دستگاه شما کمک می‌کند، معرفی می‌کنیم. بیایید فهرست بهترین اپلیکیشن‌های ضد سرقت اندروید ۲۰۱۹ را بررسی کنیم.

 

maxresdefault.jpg

 

۱. Find My Device Google
یکی از بهترین و باارزش‌ترین نرم‌افزارهای ضد سرقتی اندرویدی است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید. این برنامه به کاربران کمک می‌کند تا گوشی به سرقت رفته یا مفقودشده خود را قفل کرده و با ردیابی بتوانند آن را یافته و بازگردانند. با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید موقعیت دستگاه مفقوده یا مسروقه خود را بر روی نقشه مشاهده کنید و درصورتی‌که موقعیت فعلی آن قابل‌شناسایی نیست، می‌توان آخرین موقعیت آن را شناسایی و ردیابی نمود.

۲. Cerberus Phone Security
یکی دیگر از برنامه‌های ضد سرقت اندرویدی است که در لیست بهترین محافظان گوشی قرار دارد. شما با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به دستگاه اندرویدی خود که مفقود یا سرقت شده، دست‌یابید. این برنامه ضد سرقتی چند گزینه کنترل از راه دور، مانند قفل‌کردن دستگاه، شروع زنگ هشدار، نمایش پیام و غیره را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

۳. Anti-Theft Alarm
 آلارم ضد سرقت، یکی دیگر از نرم‌افزارهای ضد سرقت اندروید با امتیاز بالاست که کاربر می‌تواند از آن استفاده کند. مهم‌ترین نکته در مورد این نرم‌افزار این است که با دقت می‌تواند گوشی مفقودشده شمارا ردیابی کند، مگر آن‌که گوشی توسط شخصی دست‌کاری و یا خراب‌شده باشد. این برنامه به کاربران امکان می‌دهد چندین فیلتر منحصربه‌فرد را روی دستگاه گوشی هوشمند مفقود و یا دزدیده‌شده خود، از راه دور، به‌عنوان‌مثال، در زمان اتصال گوشی به شارژ و یا شروع زنگ هشدار در محل، راه‌اندازی کنند.

۴.Avast Antivirus-Mobile Security & Virus Cleaner
امنیت موبایل و پاک‌کننده ویروس، یکی از بهترین برنامه‌های امنیتی است که شما همیشه می‌توانید بر روی گوشی هوشمند خود داشته باشید. این برنامه به‌طور قابل‌توجهی تمام علامت‌های لیست امنیتی شمارا پرکرده و به همان صورت، ابزارهای کاربردی زیادی را در اختیارتان قرار می‌دهد. امکانات این آنتی‌ویروس، شامل اسکنر ویروس، مسدودکننده تماس، قفل برنامه، الگوریتم رمزنگاری عکس و VPN یا ابزار برقراری ارتباط در شبکه است.

۵. Where's my Droid
یکی دیگر از برنامه‌های گوشی اندرویدی ضد سرقتی است که همانند نرم‌افزارهای قبلی می‌تواند به شما دریافتن گوشی‌های هوشمند اندرویدتان کمک کند. درواقع این اپلیکیشن، یک جایگزین عالی برای اپلیکیشن Google's Find My phone است که دارای ویژگی‌های مشابه اما کامل‌تری است. این اپلیکیشن، گوشی مفقوده یا مسروقه را از طریق زنگ تلفن، ارتعاش، GPS، از راه دور قفل کن، از راه دور پاک‌کن و غیره ردیابی می‌کند. بنابراین، یکی از بهترین برنامه‌های ضد سرقت است که فرد می‌تواند در جهت حفظ امنیت، بر روی گوشی هوشمند خود داشته باشد.

۶. Mobile Security
 امنیت تلفن همراه، از McAfee LLC که همان امنیت رایانه‌ای جهانی آمریکائی است، یکی از قوی‌ترین برنامه‌های اندرویدی است که می‌تواند کاربر را در محافظت از دستگاه، اطلاعات شخصی و نگهداری از اطلاعات خصوصی خود دور از چشم دیگران، یاری کند. با استفاده از این برنامه، می‌توان از ویژگی‌های ضد سرقت، مانند قفل دستگاه، ردیابی مکان، امحاء و نابودی اطلاعات از راه دوربهره‌مند گردید. ازاین‌رو، این اپلیکیشن یکی دیگر از بهترین برنامه‌های ضد سرقت است که در سیستم‌عامل اندروید گوشی می‌توان از آن استفاده نمود.

۷. Crook Catcher
یکی دیگر از برنامه‌های کاربردی و ارزشمند ضد سرقت است، که کاربر می‌تواند درگوشی‌های اندروید خود استفاده کند. بزرگ‌ترین امتیاز این اپلیکیشن این است که از هرکسی که سعی می‌کند گوشی هوشمند شمارا با کد اشتباه بازگشائی کند، به‌صورت نامحسوس با دوربین خود عکسی تهیه می‌کند. علاوه بر آن، ایمیلی حاوی عکس، مختصات GPS، زمان و غیره را برای کاربر ارسال می‌کند. به همین دلیل، این اپلیکیشن یکی از بهترین برنامه‌های ضد سرقت است که امروزه کاربر می‌تواند با استفاده از آن، ضریب امنیت گوشی خود را افزایش دهد.

۸. Prey Anti-Theft
با استفاده از این نرم‌افزار شما به‌راحتی می‌توانید گوشی مفقوده و یا مسروقه خود را بیابید. در این نرم‌افزار با GPS می‌توانید مختصات ازدست‌رفته گوشی را دریافت کنید. همچنین هر زمان و هرکسی که برای باز کردن قفل گوشی شما با یک کد اشتباه تلاش نماید، همانند نرم‌افزار پیشین، به‌طور خودکار، از طریق دوربین عکسی را تهیه‌کرده و کاربر را دریافتن گوشی خود کمک می‌کند. بنابراین، این نرم‌افزار نیز در حال حاضر یکی از بهترین نرم‌افزارهای ضد سرقت برای تضمین امنیت گوشی‌های هوشمند است.

مترجم: فرحناز اسکندرلو

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط