۱۳۹۸-۰۴-۱۱ ۰۷:۴۲
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۰۵
رئیس پلیس فتا استان فارس هشدار داد

هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری در سایت‌های کاربر محور تحت عنوان رهن و اجاره خانه

رئیس پلیس فتا استان فارس در خصوص شگرد جدید کلاهبرداران از طریق سایت‌های کاربر محور هشدار داد:

پایگاه اطلاع‌رسانى پلیس فتا: سرهنگ حبیب الله رجبلی در این خصوص توضیح داد که اخیراً پرونده‌هایی به این پلیس ارجاع شده که در آن برخی از شهروندان جهت خرید یا اجاره مسکن به سایت‌های کاربر محور مراجعه کرده و به همین منظور با آگهی‌هایی روبرو شده‌اند که قیمت‌های ارائه شده در آن آگهی‌ها، کمتر از قیمت واقعی در بازار می‌باشد.
وی ادامه داد: کلاهبرداران با عناوینی چون " اگر خواهان این خانه هستید، تا قبل از اینکه به دیگری قول اجاره داده شود، مبلغ ..... به حساب ..... پرداخت نمایید " سعی در به دام انداختن قربانیان خود دارند.
این مسئول انتظامی افزود: افراد سودجو پس از دریافت وجه واریزی، به هیچ وجه جوابگوی تلفن خود نمی‌باشند.
سرهنگ رجبلی در خصوص خرید از سایت‌های کاربر محور از شهروندان درخواست کرد که به هیچ وجه فریب افراد کلاهبردار را نخورده و از پرداخت هر گونه وجه تا قبل از دریافت کامل جنس و یا انجام کامل تعهد شخص فروشنده خودداری نمایند.
رئیس پلیس فتا فارس در پایان با اشاره به قابلیت سایت پلیس فتا، آن را پل ارتباطی با شهروندان خواند و گفت پلیس فتا از خانواده‌های محترم درخواست می‌کند در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی یا با شماره تلفن ۰۷۱۲۱۸۲۷۸۰۴ گزارش کنند.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط