رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:15
تنظیم اندازه قلم

پ

1:08
کد خبر: 143165

دکتر قلابی دستگیر و داروخانه زیرزمینی پلمپ شد

رئيس پليس فضای توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي استان اصفهان گفت: فردی كه در فضای مجازی اقدام به تبليغ داروهای لاغری کرده و براي شهروندان اجناس تقلبي ارسال مي‌كرد توسط پليس فتا استان اصفهان شناسايي و دستگير شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ مرتضوی در تشریح این خبر گفت: در پی شکایتی از چند شهروند اصفهانی مبنی بر اینکه با مشاهده و خرید داروهای لاغری از طریق فضای مجازی و داشتن عوارض جانبی زیاد پس از مصرف آن داروها بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

این مسئول انتظامی عنوان داشت: با بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان مربوطه مشخص گردید داروهای خریداری شده توسط شکات علاوه بر اینکه لاغری به همراه ندارد تقلبی بوده و عوارض زیادی ازجمله مشکلات گوارشی نیز برای مصرف کنندگان به همراه دارد.

سرهنگ مرتضوی افزود: با انجام اقدامات فنی توسط کارشناسان پلیس فتا استان متهم در منزل خود که آنجا را محل فروش و توزیع انواع داروهای تقلبی نموده بود شناسایی و ضمن پلمپ محل توسط اداره بهداشت، تمام داروهای غیرمجاز وی ثبت و ضبط گردید.

سرهنگ مرتضوی با هشدار به فروشندگان داروهای غیرمجاز بیان نمود: پلیس با افرادی که سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازند با قاطعیت برخورد می‌نماید و همچنین به شهروندان توصیه نمود داروها و اقلام بهداشتی خود را فقط از داروخانه‌های معتبر خریداری نمایید.

رئیس پلیس فتا اصفهان در پایان سایت پلیس فتا به آدرس الکترونیکى www.cyberpolice.ir را منشاء انتشار اخبار حوادث و هشدارهاى آموزشى پلیس فتا اعلام و آمادگى کارشناسان متخصص و فنى به عنوان پشتیبان سایت را جهت دریافت گزارشات مردمى و اخذ نقطه نظرات شهروندان و کاربران اعلام کرد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط