رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
۱۳۹۸-۰۴-۱۲ ۰۹:۵۰
تنظیم اندازه قلم

پ

۰:۵۱
سرپرست پلیس فتا قزوین اعلام کرد:

هشدار به داوطلبان درباره کلاهبرداری های کنکوری در فضای مجازی

سرپرست پلیس فتا قزوین نسبت به داوطلبان کنکور ۹۸ در زمینه تبلیغات و کلاهبرداری موجود در فضای مجازی درباره ادعاهای واهی دسترسی به سؤالات آزمون سراسری هشدار داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ‌ محمدعلی فرهودی سرپرست پلیس فتا قزوین در تشریح این خبرگفت: با نزدیک شدن به برگزاری آزمون سراسری کنکور سال ۱۳۹۸ مشاهده می‌شود برخی از افراد و مؤسسات سودجو و کلاهبردار با انجام تبلیغات گسترده در شبکه‌های اجتماعی و با ادعاهای واهی دسترسی به سؤالات آزمون سراسری، اقدام به اخاذی و کلاهبرداری می‌کنند.

وی افزود : در برخی از شبکه های اجتماعی و سایت ها مشاهده شده است برخی از افراد و مؤسسات سودجو و کلاهبردار جهت جلب اعتماد داوطلبان و خانواده‌های محترم آنان با جعل عنوان و آرم سازمان سنجش آموزش کشور در کانال‌های اطلاع رسانی شبکه‌های مجازی اقدام به فعالیت می‌ کنند.

سرهنگ فرهودی در توصیه به داوطلبان کنکور خاطر نشان کرد: از داوطلبان و خانواده‌های آنها درخواست می‌شود در نهایت هوشیاری و مراقبت کامل از گرفتار شدن در دام این کلاهبرداران، به تبلیغات گسترده آنها هیچ گونه توجهی نکنند.

سرپرست پلیس فتا استان قزوین از کاربران خواست هرگونه خبر و تبلیغات مشکوک در این زمینه را از طریق سایت پلیس فتا گزارش کنند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط