رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:15
تنظیم اندازه قلم

پ

1:26
کد خبر: 143203

امنیت سایبری ایمیل‌ها هنوز هم نگران‌کننده است

اکثر حوادث امنیتی در حال حاضر با یک ایمیل آغاز می‌شود.

از بین همه‌ی تهدیدهای احتمالی امنیتی سایبری که کسب و کارها به صورت روزانه روبرو می‌شوند، به نظر می‌رسد که ایمیل بزرگ‌ترین نگرانی آن‌ها باشد. بر اساس گزارش جدید  Barracuda،  نودو چهار درصد از سازمانها آسیب‌پذیری‌های امنیتی خود را به صورت ایمیل اعلام می‌کنند.

نگرانی آنها احتمالا خوب است، با توجه به اینکه پاسخ دهندگان انتظار دارند که در سال‌های آتی تهدیدات ایمیل افزایش یابد. در سه سال گذشته سه برابر افزایش حملات ایمیلی گزارش شده است.

نیمی از کسب و کارهایی که برای این گزارش مورد بررسی قرار گرفتند، قربانی یک حمله ransomware شده بودند که با یک بارگیری مخرب از طریق ایمیل آغاز شد. یک سوم ایمیل‌های کسب و کار خود را به خطر انداخته اند و سه چهارم از آنها با نام تجاری برداشته شده‌اند، نوع حمله‌ای که یک نام تجاری جعلی است.

گفته شده است که هکرها معمولا بخش‌های مالی را هدف قرار می‌دهند، اما هکرها همچنان در بخش‌های پشتیبانی مشتری نیز قرار دارند.

cstland-email-.jpg
Barracuda معتقد است که کلیدی برای نظارت جامع امنیت سایبری آموزش مناسب کارمندان است.

آنها گفتند: هر سازمانی که این مسیر را طی می‌کند، باید با این کار مراقب باشد، همانطور که می‌دانیم هر چیزی در مورد مهاجمان اینترنتی، این است که آنها همیشه سعی دارند راه‌های جدیدی را برای قربانیان خود بگیرند.

این شرکت افزود: دردرازمدت، ترکیبی مناسب از فناوری و آموزش آگاهی امنیتی، کلید حفاظت از حمله ایمیل است.

اگرچه شرکت‌ها به طور فزاینده‌ای به برنامه‌های چت مانند اسلاک اجازه می‌دهند تا تعدادی از فعالیت‌های ارتباطی و همکاری را راه اندازی کنند، barracuda بر این باور است که این ابزارها برای هکرها به اندازه ایمیل جالب نیستند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط