رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-04-18 12:20
تنظیم اندازه قلم

پ

1:12
کد خبر: 143303

داماد خانواده حساب برادرخانمش را خالی کرد

رئیس پلیس فتا گلستان از شناسایی داماد خانواده که حساب برادرخانمش را خالی کرده بود ، خبر داد و گفت : کارت و رمز خود را در اختیار دیگران قرار ندهید . 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ ابراهیم پرسا رئیس پلیس فتا گلستان در تشریح این خبر گفت:شهروندی با مراجعه به پلیس فتا استان اظهار داشت که مبالغی بصورت غیرمجاز از حسابش برداشت شده و خواهان پیگیری موضوع شد .

رئیس پلیس فتا گلستان افزود: با بررسی حساب شاکی مشخص شد طی دو تراکنش صورت گرفته مبلغ 18 میلیون ریال از حساب وی بصورت غیرمجاز برداشت گردیده و به حساب یک فروشنده میوه واریز شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با تکمیل تحقیقات فنی و اطلاعاتی صورت گرفته، متهم مورد شناسایی قرار گرفت و با کسب مجوز قضایی احضار شد و اینگونه اظهار داشت:" کارتی که مبلغ مذکور از آن برداشت شده در اختیار خانمم بوده و ظاهرا متعلق به برادرش می باشد که با توجه مسدودی حسابم مجبور شدم برای خرید میوه، بدون اطلاع همسرم و برادرش از آن استفاده کنم".

سرهنگ پرسا یاداور شد: متاسفانه شاکی پرونده کارت و رمز آن را در اختیار دیگران قرار داده و همین اعتماد بی جا منجر به برداشت غیرمجاز از حسابش شده بود .

وی گفت: پس از اقرار ، اظهار ندامت و پشیمانی متهم و تکمیل تحقیقات، پرونده جهت تعیین تکلیف به مرجع قضایی ارسال شد . 

رئیس پلیس فتا گلستان ضمن توصیه به شهروندان در خصوص حفظ اطلاعات شخصی و مالی خود، از کاربران خواست : از اعتماد بی جا به افراد بپرهیزند و در صورت مواجهه با هرمشکلی در فضای مجازی از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  اقدام به گزارش کنند . 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط