رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:14
تنظیم اندازه قلم

پ

1:33
کد خبر: 143324

توطئه برای اخراج همکار به دلیل حسادت

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از دستگیری فردی که بر علیه همکارش مطلب خلاف واقع در فضای مجازی منتشر کرده بود ، خبر داد و گفت: متاسفانه برخی از افراد به دلیل عدم توانایی در اثبات مهارت های شغلی در جامعه دست به کارهای ناشایست و تخریب چهره دیگران در فضای مجازی می زنند.

سرهنگ "علی اصغر افتخاری" رئیس پلیس فتا استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا گفت: با مراجعه یکی از شهروندان هرمزگانی مبنی بر ایجاد یک صفحه شخصی جعلی به نام وی در فضای مجازی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه وجود این صفحه شخصی جعلی باعث اخراج شاکی از محل کارش شده است، ادامه داد: با بررسی دقیق کارشناسان این پلیس مشخص شد که صفحه توسط شخص دیگری اداره می شود .

سرهنگ افتخاری افزود: با استفاده از ابزارهای فنی و همچنین با تکیه بر توان علمی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا متهم شناسایی و دستگیر شد و با روبه‌رو شدن با مستندات و ادله جمع آوری شده لب به اعتراف گشود.

این مسئول انتظامی افزود: متهم از همکاران شاکی بوده است که به دلیل حسادت و موفیقت شاکی در محیط کاری ابتدا یک صفحه جعلی به نام وی ایجاد کرده و با بارگزاری محتوای مجرمانه و مطلع نمودن مسئولان محل کارش، توطئه اخراج وی را طراحی می کند.

وی گفت: متاسفانه فضای مجازی برای برخی از افراد سودجو تبدیل به محیطی شده است که به دلیل عدم توانایی در اثبات مهارت های شغلی در جامعه دست به کارهای ناشایست و تخریب چهره دیگران در فضای مجازی می زنند.

رئیس پلیس فتا هرمزگان با بیان اینکه افراد در فضای مجازی باید مراقب رفتارهای خود باشند، ادامه داد: فضای مجازی مثل یک شمشیر دولبه است که اگر از آن استفاده مثبت شود برای جامعه و خود فرد مفید خواهد بود و اگر افرادی جنبه های منفی آن را دنبال نمایندخودشان متضرر می شوند و قانون هم در برابر آنها خواهد ایستاد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت هرگونه مشکل و مزاحمت در فضای مجازی می توانند از طریق مراجعه حضوری و یا سایت پلیس فتا بخش گزارش مردمی گزارش خود را ارسال نمایند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط