رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:14
تنظیم اندازه قلم

پ

0:51
کد خبر: 143430

تصاویر خصوصی خود را بر روی گوشی همراه نگهداری نکنید

سرپرست پلیس فتا قزوین شهروندان خاطر نشان کرد : از نگهداری تصاویر و فیلم های خصوصی و خانوادگی در گوشی های هوشمند و سایر وسایلی که احتمال سرقت و مفقودی وجود دارد ،خودداری کنید.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ محمدعلی فرهودی سرپرست پلیس فتا استان قزوین در تشریح این خبر گفت: شخصی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه کرد و مدعی انتشار تصاویر شخصی اش در شبکه اجتماعی شده ، که در این خصوص موضوع به طور ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

سرپرست پلیس فتا استان قزوین یادآور شد : با انجام تحقیقات تخصصی در فضای مجازی و اقدامات کارشناسی ، متهم شناسایی و تحویل مرجع قضایی شد.

سرهنگ فرهودی در توصیه به شهروندان اظهار داشت: شهروندان از نگهداری تصاویر و فیلم های خصوصی و خانوادگی در گوشی های هوشمند و سایر وسایلی که احتمال سرقت و مفقودی وجود دارد خودداری کنید.

وی بیان داشت : شهروندان به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی، تصاویر و فیلم‌های خانوادگی و خصوصی خود را در دستگاه‌هایی که به اینترنت متصل نیست، ذخیره کنند.

این مقام مسئول از شهروندان خواست :در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی موضوع را از طریق نشانی اینترنتی پلیس فتا گزارش کنند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط