رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:14
تنظیم اندازه قلم

پ

1:04
کد خبر: 143765

سرقت اطلاعات بانکی توسط درگاه های جعلی بانک

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی در خصوص هدایت کاربران برای پرداخت مبالغی برای اقدامات خداپسندانه بیان داشت: این کاربران در معرض سرقت اطلاعات بانکی قرار دارند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ محسن محمودی رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی اعلام داشت :اگر شما را برای پرداخت مبالغی برای اقدامات خداپسندانه و یا خریدهای اینترنتی از طریق یک لینک به درگاه بانکی هدایت کردند ، در معرض سرقت اطلاعات بانکی  قرار دارید.

وی ادامه داد :کلاهبرداران برای سرقت اطلاعات بانکی افراد ، از طریق هدایت آنها بوسیله یک لینک ارسالی به درگاه بانکی جعلی پرداخت، اقدام به خالی کردن حساب مالباختگان می نمایند، لذا مراقب باشید هر درگاه بانکی برای پرداختهای اینترنتی امن و معتبر نیست ، درگاههای امن را بشناسید و کارهای مالی اینترنتی خود را از آن طریق انجام دهید .

رئیس پلیس فتا استان آذرباییجان شرقی بیان داشت: ارسال لینک به افراد برای پرداخت مبلغ خرید، می تواند هشداری برای افراد باشد ، پس هرگز به درگاههای بانکی پرداخت که در قالب لینک برایتان ارسال می شود اعتماد نکنید و اطلاعات مالی و بانکی خود را در آن وارد نکنید. اگر شما را برای پرداخت مبالغی برای اقدامات خداپسندانه و یا خریدهای اینترنتی از طریق یک لینک به درگاه بانکی هدایت کردند ، در معرض سرقت اطلاعات بانکی  قرار دارید.

این مقام مسئول به شهروندان توصیه کرد :هرگز به درگاههای بانکی پرداخت که در قالب لینک برایتان ارسال می شود اعتماد نکنید و اطلاعات مالی و بانکی خود را در آن وارد نکنید. 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط