رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-04 20:13
تنظیم اندازه قلم

پ

0:48
کد خبر: 143870

فروش بلیط تورهای گردشگری ، شگرد سود جویان سایبری

رییس پلیس فتا آذربایجان شرقی در خصوص شگرد کلاهبرداران در موقع خرید بلیط ، از تورهای گردشگری، از شهروندان خواست: از  نماد اعتماد الکترونیکی که در سایت آن شرکت موجود است اطمینان حاصل کنند. 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ محسن محمودی رییس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی اعلام داشت: فروش بلیط تورهای گردشگری داخلی و خارجی یکی از ترفندهای کلاهبرداران است که تحت عنوان رزرو محل ، تهیه بلیط و غیره ، پولهایی را از افراد اخذ و بعد از گرفتن پولها از بلیط و از رزرو محل اقامت خبری نیست و تمامی مدارک مانند تصویر بلیط که از طریق فضای مجازی ارسال شده ،جعلی است.

سرهنگ محسن محمودی در ادامه بیان داشت: افرادی که قصد سفر در ایام تعطیلات تابستانی رادارند بایستی برای تهیه بلیط و رزرو تورهای گردشگری از طریق سایتها، اپلیکیشن های معتبر و شرکتهای دارای مجوزهای لازم اقدام نمایند .

وی بیان داشت : کلاهبرداران از نام برخی از شرکتها که در فضای مجازی در این زمینه فعالیت دارند سوء استفاده می کنند ، بنابراین جهت جلوگیری از کلاهبرداری بایستی ، حتما با شرکت اصلی تماس داشته باشند و از  نماد اعتماد الکترونیکی که در سایت آن شرکت موجود است اطمینان حاصل کنید . 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط