رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1398-05-16 11:24
تنظیم اندازه قلم

پ

1:22
کد خبر: 143880

تفاهم نامه پلیس فتا بوشهر با دانشگاه پیام نور منعقد شد

رئیس پلیس فتا استان بوشهر از انعقاد تفاهم نامه علمی، آموزشی و پژوهشی پلیس فتا بوشهر با دانشگاه پیام نور این شهرستان خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ مهدی قاسمی رئیس پلیس فتا استان بوشهر درتشریح این خبر گفت: باتوجه به چالش‌های پیش‌رو در فضای مجازی و در راستای استفاده از ظرفیت‌های علمی، پژوهشی دانشگاه‌های سطح استان جهت مشارکت با پلیس فتا ،تفاهم نامه علمی، آموزشی و پژوهشی با دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر منعقد شد.

وی افزود: هدف از این نشست تعامل و مشارکت در فعالیت‌های اجرایی نهادها و سازمان‌های اجتماعی و مردمی و همچنین برای تحقق بهینه اهداف سازمانی بوده است.

قاسمی با بیان اینکه نیروی انتظامی یک نیروی اجتماعی است که مسئولیت برقراری نظم و امنیت در کشور را بر عهده دارد، تصریح کرد: مأموریت، فعالیت و نتیجه کار نیروی انتظامی به طور مستقیم با زندگی مردم مرتبط است و در استان بوشهر که یک استان مرزی و دارای راه‌های ارتباطی دریایی،خشکی و یک استان سوق‌الجیشی است، این فعالیت نقش مهم‌تری دارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه دکتر بحرانی رئیس دانشگاه پیام نور اسلامی مرکز بوشهر در این نشست آمادگی کامل خود را برای همکاری در تمام عرصه‌ها با پلیس و مجموعه‌های ذی‌ربط اعلام کرد،بیان داشت: با داشتن ظرفیت‌های انسانی و تجهیزات سخت‌افزاری، توانایی انجام تمام موضوعات چالشی که بتواند آگاهی‌ها و اطلاعات را برای مردم ایجاد نموده و برای نهادها و سازمان‌ها تولید محتوا کرده و یا محتوا را بررسی کند، داراست.

رئیس پلیس فتا استان بوشهر در خاتمه این نشست صمیمی به موضوعات مورد تأیید در تفاهم نامه منعقده شده اشاره کرد و گفت:دراین تفاهم نامه محورهای مختلف فعالیت‌ها و زمینه‌های همکاری مشترک نظیر برگزاری جلسات هم‌اندیشی، اجرای طرح و مقالات علمی دانشجوئی، هدایت پایان‌نامه‌های دانشجویی، برگزاری همایش‌ها و نشست‌های علمی با موضوعات خاص سایبری در نظر گرفته شده است.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط