۱۳۹۸-۰۵-۲۲ ۰۹:۵۴
تنظیم اندازه قلم

پ

۱:۱۱
پلیس فتا استان اردبیل:

بستر اینستاگرام عامل انتقام شد

رئیس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی خانمی که از طریق صفحه اینستاگرام اقدام به هتک حیثیت خواستگار قبلی خود کرده بود، خبر داد.

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس ‌فتا: سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتا استان اردبیل در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه و ادعای شاکی در خصوص اینکه فردی ناشناس با سوءاستفاده از شماره تماس و عکس‌های خانوادگی وی اقدام به ایجاد صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده و با این کار موجب هتک حیثیت خود و خانواده‌اش شده است، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ قهرمان طالع ادامه داد: افسران پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی در جهت کشف پرونده هویت متهمه را شناسایی و جهت بازجویی به پلیس فتا استان انتقال دادند.

وی افزود: متهمه در اظهارات خود عنوان کرد که شاکی پرونده چند سالی است خواستگار بنده بوده و این ارتباط بعد از مدت‌ها بلاتکلیفی و ایجاد اختلاف خانوادگی منجر به ازدواج نشد که جهت انتقام اقدام به این کار کردم؛ درنهایت پرونده تکمیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال گردید.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل در پایان به هم‌وطنان عزیز توصیه کرد: فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی جای مناسبی برای تلافی و انتقام‌جویی مشکلات افراد نیست و خانواده‌ها می‌توانند در این ‌بین نقش بسزایی داشته و در این بحث ورود کنند؛ کاربران فضای سایبری بدانند که هر اقدامی در بستر اینترنت انجام دهند قابل رصد و پیگیری است؛ پس مراقب رفتار خود در این فضا باشند؛ هم‌وطنان عزیز می‌توانند در صورت نیاز با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با ما در ارتباط باشند. 
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط